Керівник обласної міліції поспілкується з закарпатцями

КнязєвЦієї п’ятниці, 9 жовтня, з 14 до 15 год. відбудеться пряма телефонна лінія керівника УМВС України в Закарпатській області, полковника Сергія Миколайовича Князєва.

Тема прямої лінії: оохорона громадського порядку під час місцевих виборів в області, порушення виборчого законодавства та інші питання.

Телефон (0312) 61-58-04.

Князєв

Loading...

Comments:

2 thoughts on “Керівник обласної міліції поспілкується з закарпатцями

 • 05.10.2015 at 10:15
  Permalink

  якщо уже така тема, то не треба забувати, що і мукачівський виш теж був прихватизований зацікавленими особами краю.Мало того в брутальний спосіб як одні так і послідуючі чиновники від влади перерозподіляли сфери впливу на вищу освіту краю. Змінюючи ректорів одним за одним. Резултат-сфальшовані і спаплюжені вибори ректора МДУ у травні 2014 р на той час в.о.ректора Щербан Тетяною, яку лобіювали її патрони Іван Балога. Тому не варто тепер розповідати байки, хто який був і ким, факт залишається фактом-брудна політика перемішала все і освіту, вищу в тому числі. Багатьо викладачів і працівників мріють, що скоро настане час, коли візьмуться серйозно за перевірку усіх грубих порушень законодавства ректором мдуЩербан Т. та її заступником Гобликом В.В., які узурпували усю владу та навяальний процес у МДУ, науку перетворили у спосіб гешефту, продажу-купівлі дисертацій та присвоєння вчених звань, підробка протоколів та рішень Вченої ради МДУ, злістних фінансових порушень, розкрадання бюджетних грошей, шляхом фінансових махінацій, підміні понять, політика подвійних стандартів, порушення прав людини тощо.

  Reply
 • 05.10.2015 at 10:27
  Permalink

  Обличч спотворені інтелектом! Це про ЄЦ, окірм одиниць, порядних перед яким приношу свої вибачення!
  Безліч довгорічних порушень, розкрадання бюджетних грошей, шляхом фінансових махінацій, підміні понять, політика подвійних стандартів, порушення прав людини тощо.
  http://pmg.ua/politics/38302-spysok-u-mukachivsku-misku-radu

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *