Каучук з Італії вартістю понад 57 тис. грн. залишився на Закарпатській митниці ДФС

каучукНапередодні в зону митного контролю митного поста «Ужгород» на в’їзд в Україну заїхала вантажівка «RENAULT MAGNUM» під керуванням громадянина України. Згідно з поданими до митного контролю документами, через митний кордон України серед іншого вантажу переміщувався товар: «поліуретан і поліол». Відправник товару – італійське підприємство, одержувач – українське.
Провівши огляд транспортного засобу та вантажу, працівники митниці встановили, що кількість місць відповідає заявленому в товаросупровідних документах. Однак виявлено невідповідність заявленого в документах товару наявному. У документах був зазначений товар: поліуретан та поліол-компонент. Фактично ж у транспортному засобі переміщувався стирол-бутадієновий каучук у гранулах загальною вагою 1250 кг.
Згідно з довідкою спеціаліста, вартість незаявленого в товаросупровідних документах товару становить 2 387,50 Євро.
Таким чином, водій вантажівки перемістив товари через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, найменування, кількості, ваги та вартості товару.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України стирол-бутадієновий каучук, вартістю 57 228 грн. вилучено.
Відділ комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області
Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *