“Карпатська Січ” закликає вступати до її лав

«Нашим природним середовищем стало вже змагання, змістом нашого життя — боротьба»

Закарпатська патріотична організація “Карпатська Січ” пройшла чотирирічну еволюцію та стала частиною потужної націоналістичної сили, яка безперервно веде боротьбу із внутрішніми та зовнішніми окупантами.
січ2
Бойові дії проти кремлівського ворога створили необхідність стрімкого розвитку мілітаристичного напрямку діяльності організації та вдосконалення власних навиків і знань з бойової підготовки. Наразі січовики концентруються на трьох основних напрямах : вишкільно-тактичній підготовці молоді та добровольців, волонтерській діяльності та участі у військових операціях на передовій (Закарпатський підрозділ спецпризначення “Карпатська Січ“).

Вперше на поле бою січовики ступили ще в серпні минулого року. Відтоді наш підрозділ пліч-о-пліч з побратимами з інших областей і навіть держав, не втрачаючи ентузіазму та віри в перемогу, зі зброєю в руках береже спокій своїх близьких та захищає рідну землю від окупанта.

Своє натхнення активісти черпають з історії звитяжної визвольної боротьби українських героїв, зокрема воїнів ОНО “Карпатська Січ” 39-го року, чиїми прямими послідовниками сучасні січовики себе і знаменують.

Найважливішою умовою перемоги січовики вважають в першу чергу єдність українського народу, який саме зараз загартовується в справжню націю. Саме завдяки єдності і взаємодопомозі ми не дали російським окупантам втілити в життя свій “бліц-криг”, адже, оглядаючись на досвід недавнього минулого, жодної надії на допомогу влади вже ні в кого немає. І саме завдяки цій єдності ми таки здобудемо омріяний мир і процвітання української землі.

Тож українці всіх земель і поколінь, єднаймось! Заради миру, заради перемоги, заради майбутнього.
Ставайте в ряди Закарпатської обласної громадської організації “Карпатська Січ” . В єдності наша сила! За нами правда!
Наші контакти: karpatska.sich@gmail.com, 050-990-95-08.https://vk.com/karpatska_sich ,https://www.facebook.com/karp.sich

січ

Loading...