«Карпатська Січ» проводить набір вишкільних груп

В час, коли навики бойової підготовки часто постають умовою збереження життя, існує велика проблема з місцями, де ці навики можна здобути.

Бойова група СПО «Карпатська Січ», яка з серпня минулого року бере активну участь у військових операціях на Сході України, повернулась на терени Закарпаття, аби поділитись набутими досвідом, знаннями та вміннями з молоддю. Для цього було відкрито тренувальну базу, де кожен охочий зможе отримати якісні знання з військово-тактичної підготовки.

Із загального числа бійців буде сформовано дві групи :
1 – місцева, яка займатиметься боротьбою з тероризмом та сепаратизмом на території Закарпатської області;
2 – група бійців, яка поїде воювати з кремлівським окупантом на Схід України.
В планах січовиків є організація різних вікових груп українського юнацтва, для кожної з яких буде складено окремі програми занять.

Тож чекаємо на зголошення добровольців з різних регіонів України, адже сила нації – в готовності її дітей до саморозвитку і самопожертви.
Наші контакти: karpatska.sich@gmail.com, мобілізаційний номер – 050-990-95-08, соц. мережі:https://vk.com/karpatska_sich ,https://www.facebook.com/karp.sich

січ2 січ2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *