Кандидат на голову Ужгородської РДА завдала мільйонної шкоди державі

Коваль_МазютаНещодавно Голова Закарпатської ОДА озвучив попередній список претендентів на посади голів РДА. Так на посаду голови Ужгородської РДА претендує Коваль-Мазюта Марія (ЄЦ), голова Кам”яницької сільської  ради. “Губернатор” Валерій Лунченко заявив, що ця особа не має негативного шлейфу. Але громадськість і контролюючі органи з цього приводу мають іншу думку.

Так фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Кам’яницької сільської ради де головує Коваль-Мазюта Марія,  виявили порушення, які призвели до фінансових втрат на загальну суму 1,07 млн. грн. Контрольний захід охоплював період з 01.09.2010р. до 31.12.2012р.

Зокрема, через порушення вимог законодавства щодо користування земельними ділянками, які перебувають в оренді, місцевий бюджет недоотримав  990 тис. грн. Основною причиною цього стало те, що не проводився перегляд орендної плати у випадках збільшення розмірів ставки земельного податку, підвищення цін та тарифів, зміни коефіцієнтів індексації, визначених законодавством тощо, внаслідок чого не  укладалися  додаткові угоди до чинних договорів оренди земельних ділянок щодо відповідного підвищення  оплати.

 

Окрім того, під час ревізії закарпатські фінінспектори зафіксували порушення, пов’язані з оплатою праці та нарахуваннями матеріальної допомоги, списанням продуктів харчування, завищенням об’ємів і вартості виконаних робіт, що  призвело до незаконного витрачання бюджетних коштів на суму 78 тис. грн.

 

За недотримання законодавства з фінансових питань посадових осіб Кам’яницької сільської ради  притягнуто до адміністративної відповідальності. Інформацію  про результати ревізії направлено до Ужгородської міжрайонної прокуратури та поінформовано інші правоохоронні органи, – повідомляла  Держфінінспекція в Закарпатській області.

Що люстраційний комітет осліп і оглух, що не знає про ці корупційні дії претендента, чи кандидат від ЄЦ не попадає під люстрацію?

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Кандидат на голову Ужгородської РДА завдала мільйонної шкоди державі

 • 02.04.2014 at 21:27
  Permalink

  це мелочі перевірьте виділеня земельних ділянок в с.Гута або передачу сільського пасовища під стадіони всі камяницькі депутати мають по 2га землі а людям дають крихту

  Reply
 • 06.04.2014 at 14:07
  Permalink

  Перевірте голову тарнівецькоі с/р котляр марію так ця вже декілька полів земель роздерибанила у селі одні й ті ж сімі або лічності отримують десятки разів земучастки….

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *