Іван Балога в списку найлінивіших депутатів

Балога іван16 народних депутатів за 100 днів роботи Верховної Ради не підготували жодного запиту, не виступали на пленарних засіданнях і не брали участі у підготовці законопроектів, повідомляє  Громадське ТБ.

До цієї групи належить Надія Савченко, яка незаконно утримується в слідчому ізоляторі Російської Федерації та з об’єктивних причин не має можливості виконувати депутатські повноваження.

У фракції БПП серед неактивних депутатів – Іван Спориш, Руслан Демчак, Олег Дмитренко, Олексій Савченко, в «Опозиційному блоці» – Іван Мирний, Тарас Козак, Денис Омельянович, Дмитро Добкін.

Серед позафракційних працездатністю не відзначилися Іван Балога, Сергій Клюєв та Костянтин Жеваго, у «Народному фронті» – Юрій Бабій, Ярослав Лесюк, а в групі «Економічний розвиток» – Євген Балицький, Володимир Зубик.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Іван Балога в списку найлінивіших депутатів

 • 17.03.2015 at 08:15
  Permalink

  Верховну зраду треба скоротити до 100-150 депутатів! ПОНАЛІЗАЛА ТУДА ВСЯКА ШВАЛЬ, ЯКА НАВІТЬ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ НЕМАЄ, НО ЗАТО МАЄ “ВИЩУ” ОСВІТУ, КУПЛЕНУ,ТУПЕ ДО БЕЗМЕЖНОСТІ! І ТАК ПО ВСІЙ УКРАЇНІ, МОДА ТАКА ПІШЛА, А НЕ ЗНАЮТЬ ЕЛЕМЕНТАРНОГО, КОЛИ БУЛА ПРИЙНЯТА КОНСТИТУЦІЯ!

  Reply
 • 18.03.2015 at 21:49
  Permalink

  А чому не притягують прогульників до відповідальності? Що клан Балог виняток? Чи Іван Балога контролює бізнес та державні владні органи на місцях? Боїться , що імперія рухне? А вона насправді уже на межі! Ви, Балоги стільки біди та проблем наробили простим громадянам, за виключенням ваших ставлеників та ваших холуїв, які до тепер керують владними установами.А народ ледве чекає коли нарешті настануть кардинальні змвіни із вашими ставлениками усюди від медицини, освіти, державних підприємств? Коли край вздихне свіжого повівтря без вас,завидівських скунців?

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *