Історія з приниженням мукачівських знедолених знайшла логічне продовження (ФОТО)

Нещодавно “Трибуна” писала, що громадськість Мукачева жорстко засудила спробу влади познущатись над знедоленими, які заробляють жалюгідні копійки на несанкціонованому ринку.

Історія знайшла своє продовження, Сергій Носалюк у спільноті Мукачево.Так повідомив, що спеціально побував на “блошиному ринку”, який на минулому тижні опинився в центрі скандалу.

Нагадаю:
Недополіцаї, які умовно іменують себе “муніціпальна поліція”, склали протокол на осіб, які здійснювали “незаконну торгівлю”.
На фото один з прикладів такої торгівлі. Є там і ті особи.
Гляньте, що вони продають: старі поношені лахи, всякі гайки, шурупи, кучу поламаних  мобільних телефонів, якісь запчастини, щось дитяче, лампочки, патрон до лампочки, ржаву залізяку, надшкалену вазочку, парфуми, майже неношену курточку, дуже файні шкарпетки, брошку, годинник (йому лем батарейку треба), гаєчний ключ (файний, ще совєтський), колесика (хоть до чого мош приспособити), почти повний тюбик клею, книжки, відеокасети (!), утюг, дверну ручку, набір рюмочок з 5-ти штук і т.д.
Думаю, що середня виручка по кожному з відділів від 50 до 100 гривень. На дорогих відділах до 200 гривень.
Тобто хтось зможе прожити на вторговане два дні, а хтось протягне і тиждень, до наступного базару.
Ну, що тут скажеш – бєзобразіє!
Хочеться побажати ініціатору недополіцейського переслідування, недошерифу Роману Вячеславу,
шоб ты так жил! – зазначив Сергій Носалюк.

ринок ринок2 ринок3 ринок4 ринок5 ринок6 ринок7

 

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *