Іршавський “єцун” лобіює бізнес дружини

добромільськийНаша держава наразі переживає переломний період свого існування, тому обов’язком кожного є відстоювати незалежність та відстояти суверенітет своєї неньки. 
В такий непростий період для України ми всі, як один, повинні об’єднатися, адже умови які склалися вимагають від нас конструктивної та злагодженої роботи,  а особи котрі діють на шкоду та створюють конфлікти повинні піти.
Мабуть в кожному районі України залишилися особи, котрі дестабілізують роботу в своєму краї. От і на Іршавщині ні для кого не є секретом, що є людина котра постійно створює чвари та конфлікти між тими чи іншими очільниками, що є майже цілеспрямованим руйнуванням району.  Це Петро Добромільський –  заступник голови Іршавської райради.
У час коли держава має відновлюватися, а кожна копійка має йти до державної казни, чергові пільги йдуть в його сім’ю.
Так на минулій двадцять п’ятій позачерговій сесії районної ради VІ скликання, яка відбулася 5 вересня, йому вдалося протягти через голосування пільги для аптеки, якою володіє його дружина, а депутати або нічого не помітили або не хотіли помічати.
Викликало здивування наступне. Згідно рішення сесії, вирішено передати в оренду ТзОВ «БМ&Н» (Богоста) нежитлові приміщення першого поверху будівлі Іршавської районної лікарні площею 20.2 м.кв. , з метою розміщення аптечного закладу строком на 2 роки 11 місяців, та встановити орендну плату в розмірі 2500 за місяць. Натомість ФОП Добромільській Оксані Федорівній надали приміщення 18.0 кв.м. (навпроти вищезгаданого) з орендною платою 1450 грн. в місяць. Тобто різниця в 4 кв.м. знижує ціну за оренду трохи більше ніж на 1000 грн.  Власні інтереси ж очільників району як бачимо вище ніж сам розвиток району, та і куди дивляться депутати приймаючи такі рішення?

Irshava News

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Іршавський “єцун” лобіює бізнес дружини

  • 11.09.2014 at 10:21
    Permalink

    В АТО його суку!!..

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *