Інтернет-шахраї продовжують дурити закарпатців

шахрайІз заявою до Ужгородського міськвідділу міліції звернувся 28-річний житель міста. Заявник повідомив про те, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа його грошовими коштами в сумі 3000 гривень.

З’ясувалося, що молодий чоловік вирішив придбати мотоцикл через Інтернет-сайт. Зателефонував за вказаним номером й домовився з «продавцем» про ціну. Той зажадав часткової передоплати, а решту грошей покупець мав переказати після отримання мотоцикла.

Обумовлений завдаток ужгородець перерахував на банківський рахунок «продавця». Однак обіцяного мотоцикла так і не отримав. Звісно, гроші йому ніхто не повернув…

Аналогічний випадок стався і з 23-річною ужгородкою. Жінка мала намір придбати дитячу коляску через Інтернет-мережу. На одному з сайтів знайшла те, що шукала. У телефонній розмові домовилася з «продавцем» про ціну товару. Довірлива жінка переказала незнайомцю 2000 гривень на його рахунок, але товар так і не отримала…

– На жаль, такі випадки непоодинокі, їх стає дедалі більше. Вкотре радимо громадянам бути уважними та обережними. Перед здійсненням платежу чи завдатку перегляньте відгуки користувачів даного сайту. А краще – наполягайте на оплаті лише після отримання товару, – радить перший заступник начальника Ужгородського міськвідділу міліції майор Олександр Боднарчук.

Якщо ж вас все ж ошукали, обов’язково звертайтеся до міськвідділу міліції, або телефонуйте на «102».

Ужгородський МВ УМВС

Loading...