Інтернет-шахраї наживаються на довірливих закарпатцях

шахрайство2На Іршавщині з кожним днем зростає кількість громадян, які через свою довірливість потерпають від Інтернет-шахраїв.

34-річний мешканець села Заболотне вирішив купити через Інтернет-мережу трактора. Чоловік знайшов підходящий варіант на Київщині, вартість транспорту сягала 2065 доларів США. Продавець обіцяв сам привезти трактор на Закарпаття, лише покупцеві потрібно хоч частину оплатити.  Ні пояснення, ні далека відстань не відлякали покупця, й іршавчанин чесно переказав на вказаний шахраєм рахунок гроші в сумі 20 000 грн. В результаті ж зв’язок із «продавцем» обірвався, а сам трактор так і не доїхав до Іршавщини…

Подібно до свого земляка, потрапив на гачок аферистів і молодий іршавчанин. Юнак виявив бажання придбати через мережу Інтернет на сайті «OLX» мотоцикл. Хлопець кілька днів вибирав, на якій саме моделі зупинитись. Дізнавшись, що мотоцикл можна придбати у кредит від чернігівця, одразу зв’язався з продавцем. Той назвав умови продажу в кредит та суму першого внеску. Ціна була прийнятна, тож хлопець на пропозицію погодився. На рахунок шахрая довірливий іршавчанин перерахував перший внесок – 4500 грн. та гроші на бензин у сумі 2350 грн. для доставки на Закарпаття.

Занадто довірливим виявився і мешканець села Вільхівка. Пенсіонер вирішив полагодити свою мисливську зброю. Запчастину він вже давно шукав на Закарпатті, але купити її не зміг. Після цього йому порекомендували  пошукати в Інтернеті. Чоловік, переглянувши кілька сайтів, потрібну річ знайшов аж у Сумській області. Він зв’язався із «продавцем» і домовився про покупку, а далі перерахував йому гроші у сумі 1000 грн. Як і в інших випадках, після перерахунку коштів зв’язок із невідомим зник, повідомляє прес-служба закарпатської поліції.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *