Інформація щодо травмованих в ДТП поблизу с. Березники Свалявського району (ВІДЕО)

ДТП-ліс2Як повідомила в.о. начальника управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Тетяна Міцьо в результаті ДТП, що трапилось в с.Березники Свалявського району, до Свалявської ЦРЛ по медичну допомогу звернулось 17 постраждалих. Шестеро травмованих отримали амбулаторну допомогу, десятеро – госпіталізовані у лікарню, а один чоловік скерований до обласного Центру нейрохірургії та неврології. Наймолодшому пацієнту 15 років, а найстаршому 60 років. Постраждалі отримали травми середнього ступеню важкості: переломи кінцівок, забої м’яких тканин, черева, обличчя.

Одна людина отримала травми несумісні з життям.

На місці події були задіяні всі територіально наближені сили Центру екстреної медичної допомоги: не тільки «швидкі» зі Сваляви, але й із сусідніх Іршавського та Мукачівського районів. Також на місце події виїхали головні лікарі Центру екстреної медичної допомоги та Свалявської лікарні. Всім постраждалим надана медична допомога , декільком вже проведено оперативні втручання.

Наразі двоє з постраждалих перебувають у хірургічному відділенні Свалявської лікарні, а решта – в травматологічному.  Ще одна постраждали (мешканка Мукачівського району) висловила бажання лікуватися у Мукачівській ЦРЛ, куди її й було відправлено автомобілем екстреної медичної допомоги.  Стан хворого, якого доправили до обласного Центру нейрохірургії та неврології – стабільний. Після консультації обласних фахівців неврологів його переведено до травматологічного відділення обласної клінічної лікарні ім.А.Новака.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *