Інформація про радіоактивні бочки на Закарпатті виявилася неправдою (ФОТО)

Інформація про те, що у селищі Чинадієво знаходяться бочки з вмістом радіоактивних відходів не відповідає дійсності

Нагадаємо, у деяких інтернет-виданнях та соціальних мережах було поширено інформацію про те, що “На Закарпатті виявили бочки з радіоактивними відходами”. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє житель Мукачева Василь Гуцал.

“Бочки з радіоактивними (ймовірно ядерними) відходами знаходятся у Чинадієві. Хтось загубив…..Прошу СБУ, екологію, МВС піти і подивитися на могильник! Запах там ужасний, кругом розкидані ОЗК….”, – пише пан Василь в соціальній мережі Фейсбук.

Виїздом слідчо-оперативної групи Мукачівського міськвідділу міліції на місце події встановлено, що в лісовому масиві поблизу с.Кольчино, Мукачівського району знаходяться десять бетонних бочок, які прикриті кришками, одна з них порожня. Будь-яких сторонніх різких запахів із вказаних бочок не виявлено.

Наразі на місці події працюють працівники ДСНС, екологічна служба та СОГ міськвідділу міліції, якими в ході обстеження із застосуванням спеціальних приладів встановлено, що в бочках будь-які радіоактивні чи отруйні речовини відсутні. Загрози для життя населення та навколишнього середовища не має.

Дана оприлюднена інформація на вміст у бочках радіоактивних речовин не знайшла свого підтвердження.

Інформація Мукачівського МВ УМВС

БОЧКА2бочкабочки

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *