Імениті художники України провели майстер-клас для учнів на території Ужанського нацпарку (фото)

Ужанський національний природний парк (директор Віктор Биркович) продовжує нарощувати еколого-освітній та мистецький потенціал. Початок осені 2017 в Ужанському НПП ознаменувався численними природоохоронними та екоосвітніми заходами. Але, без сумніву, знаковою подією на території парку був пленер іменитих українських художників серед яких Олена Кондратюк, Василь Красьоха, Володимир Сандюк, Віктор Стогнут, Орест Косар, Олександр Криушин, Антон Ковач, Василь Дуб, Олександр Шандор, Сергій Завадяк.
Одним з головних задумів пленеру «Ужанські мотиви» Смарагдові барви Стужиці» було започаткувати школу мистецтв для талановитої молоді Велекоберезнянщини та інших куточків нашої країни.
Зачаровані красою Ужанських краєвидів та наповнені позитивними емоціями майстри художньої справи заклали початки здійснення своєї великої мети провівши на території Ново-Стужицького природоохоронного науково-дослідного відділення навчання та майстер-клас для учнів Стужицької ЗОШ (директор Голубка М.Ю.).
Кожен з художників намагався передати свої навики молодому поколінню. Адже не рідко талановита молодь не маючи можливості почерпнути практичних знань та не маючи підтримки не реалізовують свої таланти. Безперечно, співпраця адміністрації Ужанського парку та митців дозволить розкрити молоді таланти та народить нові імена на художньому небосхилі.

З цього приводу Олександр Стефанович на своїй сторінці у мережі Фейсбук зазначив:

Я давно виношую задум, влаштовувати влітку туристчні табори для дітей мистецького спрямування. Щоб діти жили 20 днів на природі, ходили в походи, загартовували здоровя, набирались знань туристичних. А весь інший час – малювали, співали, або ліпили горшки… Тут потрібні наставники, вожаті – майстри справи мистецтв.