Хустський військком розповів про весняний призив (ФОТО)

З 1 квітня у Хусті стартував набір на строкову службу в армії. Проводиться він дещо по-новому. Зокрема, зміни торкнулися призовного віку та більшого терміну перебування на службі. Детальніше про це «Нарцисова Долина» розпитала т.в.о.військового комісара Хустсько – Міжгірського ОМВК Олександра Гаєвого.
За словами пана Олександра, весняний призов до лав Збройних Сил України триватиме протягом квітня-травня. Протягом двох місяців має призватися близько 90 чоловіків із Хустщини, Міжгірщини та Хуста. Олександр Гаєвий розповідає, що призову підлягають юнаки від 18 до 27 років. Проте відправляють у військові частини лише тих, хто досяг 20-річного віку.
– Юнаки 18–19-річні також мають з’явитися до військкомату, але на службу їх відправляти не будуть. Вони проходять медичну комісію, але мають право на відстрочення, – каже т.в.о.військовий комісар.
Строковиків у зону АТО не відправлять, запевняє пан Гаєвий. Єдине, що може змінити таке положення, це якщо у країні введуть військовий стан. Однак на фронт зможуть поїхати лише ті, хто погодиться на контрактну службу.
Щодо одягу, то купляти форму та військове обмундирування призовнику не доведеться. Цим потурбуються у навчальних центрах.
Загалом строкова військова служба триватиме півтора року. Ті, хто має вищу освіту, служитимуть рік і два місяці. На даний час юнаки проходять медкомісію і вже незабаром будуть відправлені до військових частин.
Анна Перец

Нарцисова Долина

військком хуст

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *