Хустський правозахисник пояснив причини істерики колишнього “губернатора” області (ДОКУМЕНТ)

губальПро це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен.

Чому верещить Губаль про освіту району ? Після звільнення подружки Микитюк. Новий начальник освіти не буде втручатись в політичний процес та заборонить це робити директорам та вчителям .
Губаль верщить по-двох причинах :
1. Більшість викладачів задіяні у виборах в Хустському районі .Вони і більшості працюють на ЄЦ є їх членами та агітаторами , з них складають виборчі комісії . Це безоплатні агітатори та вплив на батьків. На більшість з них зведені кримінальні справи та є корупційні скандали . Все це для них вирішував Губаль будучи у владі . Наприклад директор Данилівської ЗОШ (ми бачили на фото доповідну , чи заяву в нач.СБУ, яку випадково вдалось сфотографувати ) та фото її вироку по закриттю справи за терміном давності .(фото додається). Також наскільки мені відомо ще дві кримінальні справи є на розгляді в Хустському районному судді : по директору Драгівської ЗОШ Бокоч В.М. та директора Березівської ЗОШ Галай М.Ф. всі вони чекають на закриття по терміну давності. Багато чого обіцяно іншим директорам та завучам . Це окрема тема і вона буде висвітлена кому і що пообіцяно . Основна ланка електоральної підтримки розвалюється , а Губаль відповідає за результати головою , чи може чим іншим.
2. Друга причина банальна та меркантильна : його жінка Губаль є зараз директором Н. Селищської ЗОШ ,а жінка Липчей Олександра (голова райради) є завучем . Так як посада голови райради , яку очолює Липчей О. є виборною і після 25 жовтня він має повернутись на свою посаду директора ЗОШ по двинувши жінку Губаля з крісла , а та в свою чергу жінку Липчея О. Жінки бунтують та репетують на своїх чоловіків Губаля та Липчея О. Йде банальний сімейний скандал всі вони вжились в роль керівників . Новий голова РДА та новий начальник освіти не буде в них виконувати роль «ТУЗИКА». Та незаконно призначати без конкурсу своїх родичів на посад:
Помста Губаля освітянам Хустщини, Корупційна Санта- Барбара в Хустській РДА (ДОКУМЕНТ)

Отже всі ці конвульсії Губаля та нібито переживання за стан освіти є чистої води брехня , він це робить з виборчих перегонів та особистих корисливих мотивів по призначенню дружини та подружок .освітаосвіта2освіта3

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Хустський правозахисник пояснив причини істерики колишнього “губернатора” області (ДОКУМЕНТ)

 • 20.09.2015 at 18:20
  Permalink

  Пане Губаль, а ми не забули,як ви з Іваном Балогою гнали з кабінета Лунченка всі тоді були в шоці! а ще нагадаємо вам один із мільйонів “правової” діяльності вашого ОЗУ ім.балоги, в мукачівському університеті працівники ніколи не забудуть як ваш патрон іван балога лобіював свою ставленицю на посаду ректора МДУ шляхом”чесних і прзорих” виборів, по заздалегідь спланованому брудному методу, одночасно принижиючи, ображаючи і компроментуючи попередніх ректорів мду, які стояли у витоках створення даного закладу.
  Отже, ви тепер отримуєте по зубах так як ви і ваша балогівська братва ЗАСЛУГОВУЄ! Все повертається бумерангом.
  Нечего пенять на зеркало коль рожа крива!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *