Хустський медичний коледж знову лихоманить

Справа директора Закарпатського базового державного медичного коледжу Ярослава Якима, затриманого при одержанні неправомірної вигоди, набирає несподіваних обертів. Про це в мережі Фейсбук повідомляє Василь Чепай.

Як було попередньо встановлено правоохоронними органами, 1 тис. доларів хабара директор навчального закладу у місті Хуст вимагав та отримав від місцевого мешканця. Кошти той передав за сприяння у вирішенні питання про зарахування абітурієнтки на навчання у очолюваний затриманим виш.

 Хустський медичний коледж знову почало кошмарити , адже закінчується термін запобіжного заходу для директора Якима , який був спійманий на хабарі в 1000 дол за вступ до навчального закладу .

На адресу викладачів від цього хабарника – збоченця почали поступати погрози та вказівки по його бажаннях , де він всім заявляє , що він з понеділка виходить на роботу і знову він директор так як «порішав всі свої проблеми та прикупив депутатів» .

Хочу запевнити всіх викладачів , що його збочинські мрії залишаться мріями . Якиму Ярославу Степановичу пред’явлена підозра про вчинення ним корупційного злочину «хабар» . Досудове слідство дійшло до кінця і Якиму Я.С. складено обвинувальний акт у вчиненому ним злочину , зараз цей хабарник та його адвокати знайомиться з кримінальним провадженням та направленням його до суду . Тому його погрози на адресу викладачів є безпідставними , нами відслідковуються злочині контакти та тиск на свідків підозрюваним .

Як бачимо він вже швидко одужав і готовий змінити домашній арешт на тримання під вартою тобто в СІЗО і здати електронний браслет . На слідчих прокуратури робився тиск окремих депутатів щоб замяти справу , нами з’ясовано та встановлено злочині зв’язки хабарника , які можуть перейти в нові кримінальні справи .

В ході розгляду було викрито багато злочинних схем та покровителів хабарника – педофіла ,а також виявлено систему надання сексуальних послуг студентами викладачам та директору медичного коледжу ,а також друзям директора та депутатам органів місцевого самоврядування .

Директор Яким пропонував навіть майбутній студентці вступити з ним в інтимні стосунки при цьому розказував її про його розміри члену та кількість можливих статевих актів з ним та його любимі сексуальні пози , а також про практику в медичному коледжі по наданню сексуальних послуг при навчанні . Розказував , як її легко буде вчитись , якщо вона буде надавати інтимні послуги іншим викладачам (хабарник називав прізвища викладачів) . За це обіцяв хороші оцінки та деякі подарунки, розказував як він потім допомагає дівчатам в працевлаштуванні та подальшому навчанні . Вся ця гидотна є в матеріалах кримінального провадження , а адвокати так їх зацікавлено слухають , що аж слюні тичуть з них ) мабуть отримують від цього задоволення . Кримінальне провадження буде направлено до Хустського районного суду приходьте і слухайте про сексуальні оргії директора та деяких викладачів .

Що цікаво була ціла схема по отриманню коштів від вступу , яка розподілялась між багатьма впливовими особами навіть з правоохоронних органів і навіть деяких журналістів , які замовчували хабарництво в медичному коледжі і мали спростовувати негативну інформацію про директора та медичний коледж і навіть видаляли інформацію про директора, – зазначає Василь Чепай.

Loading...