Хустських борців з медичною корупцією нагородив обласний військком (ФОТО)

Нещодавна наше видання писало про прикрий випадок , який стався з  призовником-добровольцем під час проходження ним медичної комісії в м. Хуст. Тоді місцеві лікарі вимагали оплати за рентгенологічний знімок з призовника. Дана справа була взята під особистий контроль головного військового комісара області Васильцюна І.П. і дякуючи йому була позитивно вирішена, завдяки цьому випадку  відкрилось багато  проблем, з якими стикаються мобілізовані при проходженні медичних комісії та взаємодії охорони здоров’я  з військоматами .

    Громадськість нарешті змогла донести до вищих чинів керівництва ту реальну ситуацію, яка твориться на місцях, і про що їм не повідомляли або спеціально замовчували про ігнорування та байдужість органів влади , а в основному це було поставлено , щоб  заробити на цьому кошти.

 У зв’язку з цими подіями  за стійку  громадську позицію , за активну співпрацю та допомогу Хустсько-Міжгірському ОМВК під час проведення 4-ї хвилі мобілізації було нагороджено Галай Дмитра, який не побоявся підняти цю проблему і публічно про це заявити .

    Також за активну допомогу в правовому інформуванні військово-зобов’язаних під час проведення 4-ї хвилі мобілізації в Хустсько-Міжгірському ОМВК було нагороджено Келемена Романа , який так само активно висвітлює роботу Хустсько-Міжгірському ОМВК та в проведенні призову.

Loading...