Хустські посадовці незаконно виділили в лісі земельну ділянку вартістю в мільйон гривень

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем та службового підроблення стосовно посадових осіб Хустської районної державної адміністрації та Хустського районного відділу земельних ресурсів.

прокуратура-земляЯк поінформував Хустський міжрайонний прокурор Сергій Зовдун, вказані посадовці, в порушення Лісового та Земельного кодексів України незаконно оформили та видали документи на право власності на земельну ділянку, яка районі розташована на землях лісового фонду, а саме на території Вишківського лісництва філії “Хустське ЛАГ”, чим завдали державним інтересам шкоди на суму майже 1 млн. грн.

Йдеться про земельну ділянку багаторічних насаджень площею 0,40 га, за межами населеного пункту, яку безоплатно, у приватну власність надали жінці для ведення особистого селянського господарства в урочищі “Кіблер-Ботошов кут” на території Вишківської селищної ради.

Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення: ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України – зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення, за що законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років – зауважив Хустський міжрайонний прокурор.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *