Хустські активісти оприлюднили схему розкрадання бюджетних коштів

Про це в мережі Фейсбук повідомляє громадський активіст Роман Келемен.

На вихідних прочитав газету «Вісник Хустщини» , де вказувалось про те , що цього року управління освіти Хустської РДА оздоровило дітей на 25 000 грн . Про це звітувала подружка Губаля В.І – Микитюк Жанна, депутат від Народної партії Литвина, зараз вони всі будуть висуванцями в депутати партії ЄЦ . Звісно, що за такі мізерні кошти оздоровлення неможливо організувати якісно та оздоровити всіх бажаючих. Але на передодні я мав зустріч з одним з директорів шкіл Хустського району , який заявляв про значний тиск з боку начальника управління освіти Микитюк , щоб той написав заяву на звільнення , так як той не з команди Губаля. Повідомив мені він і про корупційні складові їх діяльності, ось для прикладу: проста закупка без тендеру фарби для фарбування підлоги та вікон на суму 99 000 грн . Фарба українського виробника з заводу Дніпропетровська, яка була придбана у підприємця Попович с. Липча , який немає спеціалізованого магазину ,ні приміщення для продажі будівельних матеріалів ( має печатку та свідоцтво платника єдиного податку ).
Управління освіти закупило фарби на 99 000 тис грн. : білого кольору ПФ-115 за 148 грн за банку 2,8 кг та коричневу ПФ-266 за 154 грн за банку 2,8 кг. Дана фарба була передана на сільські школи по пару банок (можливо одну фарбу продали тричі ) .
Але звернувшись в місцеві сільські магазинчики директори шкіл знайшли таку саму фарбу за значно низькою ціною і навіть зробили фотографії скільки коштує така фарба- це 85 грн за банку коричневої фарби та 96 грн за банку білої фарби.
Різниця 52 грн на білій фарбі та 69 грн на коричневій фарбі . Як бачимо при такій різниці в цінах розтрати – вкрали з бюджету освіти грубо 50 тис. грн. тільки на одній закупці фарби без тендеру . Тепер уявіть собі, скільки розкрадається в рік бюджетних коштів виділених на фінансування освіти Хустського району . Потім за ці кошти вони будуть купляти голоси та друкувати рекламу, щоб знову прийти в депутати від Народної партії Литвина, чи іншої партії (і всюди будуть клясти владу) і знову зайняти посади в освіті , щоб знову займатись корупцією . А на харчування , ремонту шкіл , закупки підручників, оздоровлення дітей … грошей немає. Тут наведено тільки один приклад ,як посадовці з управління освіти Хустської РДА вкрали грубо 50 тис. грн. з державного бюджету . Чому це не бачить прокуратура , СБУ , міліція , КРУ . ? Думаю після цієї публікації правоохоронні органи Хустщини займуться ревізією та поверненням бюджетних коштів. А корупціонери замість передвиборчої агітації населення будуть давати покази в суді .

фарби

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *