Хустська влада проштовхує “туалет Азарова” за 670 тисяч гривень (ДОКУМЕНТ)

Про це в мережі Фейсбук інформує депутат Хустської районної ради Іван Рогач.

В черговий раз на розгляд сесії Хустської районної ради винесено проект рішення про виділення 670,8 тис. грн. на будівництво шкільного туалету в с. Яблунівка.
Чому в черговий раз ?
Та тому,що цей туалет започаткований Азаровською програмою туалетобудування вже декілька раз виносився на сесію райради і завдяки не байдужим депутатам, в першу чергу депутатам “Батьківщини” був знятий з порядку денного.
І ось не дивлячись на перемогу Майдану та зміну уряду програма Азарова “воскресла” і знову в дії.
На цей раз вже за рахунок обласного бюджету Хустському району виділяються кошти для будівництва сумнозвісного туалету. І знову лоббіює цей проет литвино-регіональна команда.
Хустським районним обранцям залишилось лише проголосувати і туалет відбудеться.
І це не дивлячись на те що в цьому селі вже більше 10 років стоїть недобудований дитячий садок,на який до речі громада селища Вишково цього року спрямувала більше мільйона гривень. Здавлося б, чому не обєднати фінансові зусилля області,району та селища і ввести в експлуатацію садок?
І взагалі, як в в цей важкий час , коли волонтери по гривні збирають кошти для АТО, можна собі дозволти ,вибачте, будувати теплі туалети з розрахунку півмільйона гривень на сто дітей.
Взагалі,я не проти комфорту для наших вчителів та дітей. Але на сьогодні це не на часі, я так думаю. І будувати теплі внутрішні туалети треба після того, як буде тепло в кожному класі, кожної школи, і непереповненому в два, три рази дитячому садочку.

туалет

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Хустська влада проштовхує “туалет Азарова” за 670 тисяч гривень (ДОКУМЕНТ)

  • 18.03.2015 at 20:56
    Permalink

    Кожну копійчину хочуть відмити собі яниковобалоговята! А те,що дітям самі батьки туалет построїли і те, що ніколи не бачити їм і в очі ніяких унітазів, одні надії- про це ніхто не думає! Ви знаєте,що ми, батьки яблунівських дітей, чули про туалет за 80 тисяч гривень?Звісно, що ми раділи з цього приводу. Невже на наше нещасне село без газу, дитсадка, спортзала, робочих місць, з ямистою дорогою… Невже на нас хоч разочок звернули увагу??? Ні!!! Всім наплювати!!! Гроші, бабло, зелень, капуста і бла-бла. Одне у вас у голові! А точніше два: влада і піар!!! На всьому! Дякуємо вам, шановні чиновники, дякуємо вам, любі журналісти! Ви всі трохи попіаритесь, поскандалите, а ми,як собі жили-відкинуті від цивілізації, під владою мадярського Вишкова-так і будемо потрохи і далі існувати. І відправляти наших чоловіків у Чехію і Росію, а дітей вчитемемо любові до нашої неньки Батьківщини. А телевізори у нас, слава Богу, є, і ми своїм дітям покажемо: як той заповітний унітаз виглядає!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *