Хустська “Санта-Барбара” у виконанні колишнього “губернатора” Губаля

губальОсь уже кілька днів на Закарпатті – освітянський скандал.  Учора ми уже повідомляли про те, що через скандальне звільнення одіозної очільниці районного управління освіти Жанни Микитюк Василь Губаль розпочав справжню війну із чинною владою області та почав підбурювати жителів району виходити на акції протесту. Про це повідомляє “Вільне Закарпаття”.

Що цікаво, підбурення це відбувається доволі цікавими методами: в основному представляє із себе шантаж та погрози. І, як не прикро визнавати, ефективні шантаж і погрози. Причини цієї ефективності криються у вже добре відомому факті: практично весь список кандидатів у районні депутати від партії ЄЦ складають директори та завідуючі шкіл району. Відповідно усі вони – абсолютно залежні та керовані маріонетки в руках екс-губернатора. Відтак маніпулювати ними більш ніж легко.

Однак сам ентузіазм, із яким Василь Губаль зараз підходить до ніби то пошуку справедливості у справі звільнення Жанни Микитюк, викликає щирий подив. Учора Губаль поширив заяву про своє звернення до президента. Мовляв, люди на Майдані боролися та помирали, щоб отримати свободу. Натомість отримали диктат. І справді, якщо згадати 8 місяців правління губернатора-невдахи, то таки варто звернутися до президента. Розповісти йому, наприклад, про те, як Василь Губаль незаконно призначив свою коханку начальницею Хустського районного управління освіти, свою дружину – директором школи у Нижньому Селищі, свою куму – завідуючою по навчальній роботі у тій же ж школі. Варто розповісти також про фірму «Патріот», яка належить сімейству Губаля, і яка протягом останнього року дивним чином вигравала всі тендери на поставку хліба у бюджетні установи Хустського району. Президентові справді варто про це знати. Не дарма люди стояли і гинули на Майдані. Чи не так, пане Губалю?

Однак все це – тільки ліричний відступ. Якщо ж говорити по суті, то справи у «гарема» пана Губаля зараз аж ніяк не веселі. Наскільки нам відомо, до Єдиного реєстру досудових розслідувань уже внесено кримінальне провадження, у центрі якого фігурує Жанна Микитюк – нині вже колишня начальниця Хустського районного управління освіти. Тому Василь Губаль зараз і намагається з останніх сил відмити свою подругу та врятувати від справедливого покарання. Цілком логічно, що справа Микитюк про розкрадання бюджетних коштів та перевищення службових повноважень потягне за собою інші кримінальні справи, у центрі яких може опинитися вже сам Губаль. І навряд чи тоді його дружина залишить тепле директорське крісло і піде піднімати мітинги по району.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Хустська “Санта-Барбара” у виконанні колишнього “губернатора” Губаля

 • 20.09.2015 at 18:22
  Permalink

  Пане Губаль, а ми не забули,як ви з Іваном Балогою гнали з кабінета Лунченка всі тоді були в шоці! а ще нагадаємо вам один із мільйонів “правової” діяльності вашого ОЗУ ім.балоги, в мукачівському університеті працівники ніколи не забудуть як ваш патрон іван балога лобіював свою ставленицю на посаду ректора МДУ шляхом”чесних і прзорих” виборів, по заздалегідь спланованому брудному методу, одночасно принижиючи, ображаючи і компроментуючи попередніх ректорів мду, які стояли у витоках створення даного закладу.
  Отже, ви тепер отримуєте по зубах так як ви і ваша балогівська братва ЗАСЛУГОВУЄ! Все повертається бумерангом.
  Нечего пенять на зеркало коль рожа крива!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *