Хустська громадськість звернулася до обласного прокурора із скаргою на мера Кащука

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДо депутатів Хустської міської ради приєдналися представники громадських організацій міста з вимогою до органів прокуратури вжити заходи прокурорського реагування щодо зловживань посадовими особами Хустської міської ради у питанні реконструкції центральної частини міста. Вони, як і представники депутатського корпусу міськради,  вимагають зупинити проведення конкурсу на закупівлю робіт по проведенню реконструкції центральної частини міста Хуст до закінчення перевірки незаконності дій, пов′язаних з використанням бюджетних коштів посадовими особами Хустської міської ради.

Що цікаво, у місцевій газеті публікації про оголошення конкурсу не було, що також вказує на спробу посадових осіб міської ради на чолі з “єдиноцентристом” В.Кащуком в обхід обговорень провести реконструкцію центру міста за проектом, який виготовлявся радою теперішнього скликання без урахування пропозицій та зауважень громадськості.

громадгромад2громад3

Дзеркало Закарпаття

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *