“Губернатори” змінюються, а проблеми Закарпаття – незмінні

москальХто б не приїхав у наш край, милується красою природи. Але, за принципом контрасту, обов’язково звертає увагу на стан місцевих доріг, їх антикрасу. Або — потворність. Сумовито зачіпає око приїжджого і несамовита вирубка національними піратами наших лісів. Від останньої гори стають лисими.

Знаючи рішучий та наступальний характер нового очільника області Геннадія Москаля, населення чекає і якісних економічних змін. Те, що він та Віктор Балога далеко не в дружніх стосунках, повинно за змагальним принципом стимулювати п. Москаля до якісного поліпшення стану економіки області.

Закарпатська область є сусідом багатьох країн Європи, де в першу чергу звертають увагу на якість доріг можливих економічних партнерів.

З цим виникає перше запитання, куди зникли кошти на будівництво доріг, закладених в нафтопродукти? Віримо, що Г.Москаль буде мати достовірну інформацію населення, а особливо водіїв каміонів, які заливають у баки автомобілів більше однієї тонни дизпалива. Говорять, що Закарпаття займає перше місце в державі за кількістю автомобілів на 1 км доріг.

Дуже Вам рекомендуємо поїхати в гірські райони області. Особливо в Міжгірський, Тячівський та Рахівський райони.

Приміром, щоб доїхати 22 км з смт. Дубове до Усть-Чорної потрібно затратити 1,5 години часу. Це навіть не бездоріжжя, а своєрідне місце для обкатування всюдиходів. Те саме можна сказати про відрізок від села Богдан до Лугів у напрямку Говерли. Лишається тільки радіти, що найвищу вершину Карпат деякі «славні» ватажки держави подолали і лишилися живими. Але цими трасами возять деревину від 50 до 100 лісовозів. Особливо це прикметно в Усть-Чорній. Хижацтву немає меж! Це — знущання над природою і населенням краю.

Щодо владних кадрів. Говорять усі, що п. Москаль повертає до керма всіх людей В.Медведчука. Чи не зв’язано це з тим, що вони допомогли йому купити за безцінь базу відпочинку на Синевирському перевалі. Сюди, почали говорити на Міжгірщині, «Москаль прилітає на вихідні вертольотом». Тисячі людей хотіли б зараз подивитися гарні музеї в Колочаві. Але тут знову позбавляють нас іміджу кепські дороги.

Зважаючи на те, що Г.Москаль не боявся лютих сепаратистів, то нехай нарешті приїде і проведе планову зустріч із населенням Міжгірського району, що не змогли зробити його «попєрєднікі»-губернатори.

Приємно, що п. Москаль взявся за наведення порядку на набережних. Але було б дуже добре, щоб приносила нові робочі місця законна переробка деревини замість розкрадання зелених багатств.

Василь ЗУБАЧ,

Михайло ЮРИК.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *