Губаля не цікавить корупційне минуле своїх підлеглих

ГубальУ цьому губернатор відверто зізнався на сьогоднішній прес-конференції, відповідаючи на питання про призначення колишнього заступника ужгородського міського голови Віталія Семаля на посаду начальника управління екології та природних ресурсів ОДА.

Коли журналісти запитали губернатора, чи хоче він бачити у своїй команді людину, котра замішана у чи не найгучнішому земельному скандалі минулого року, Губаль заявив, що своїм виходом із депутатського корпусу міськради Семаль ніби то спокутав усі свої минулі гріхи. Не турбує губернатора навіть той факт, що ще недавно, будучи в.о. голови міськради Віталій Семаль не захотів накласти вето на цілий пакет дерибанних рішень, котрі дозволили розікрасти гектари ужгородських земель і лишили бійців АТО без обіцяних ділянок.

Вочевидь, губернатор звик бачити у своїй команді подібні «кадри» і його зовсім не турбує брудна репутація та злодійські замашки підлеглих. Хоча, чого можна чекати від губернатора, за плечами котрого ціле навчання у ПТУ? Дивно, що в обласній адміністрації досі працюють люди з вищою освітою, а не кримінальні елементи, котрі купили собі дипломи через 20 років після закінчення школи…

Вільне Закарпаття

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Губаля не цікавить корупційне минуле своїх підлеглих

 • 29.01.2015 at 10:39
  Permalink

  НА ЖАЛЬ ТЕПЕР У РАДАХ СИДЯТЬ БАНДИТИ 90-х років, ЯКІ ПОНАКУПЛЯЛИ СОБІ ДИПЛОМИ ПРО ВУЗ, А НЕ МАЮТЬ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ, ТУПІ ДО БЕЗТЯМИ! ПОТРІБНА ТОТАЛЬНА ЧИСТКА, ПЕРЕАТЕСТАЦІЯ, БО НАРОД З ТАКИМИ БАРАНАМИ ДАЛЕКО НЕПІДЕ! ТАК САМО І У ВЕРХОВНІЙ ЗРАДІ ДЕПУТАТИ ТУПІ ДО БЕЗТЯМИ, НЕЗНАЮТЬ ЕЛЕМЕНТАРНОГО, КОЛИ БУЛА ПРИЙНЯТА КОНСТИТУЦІЯ, ДЕЯКІ ДЕПУТАТИ ЗА ПЕРІОД СВОГО ДЕПУТАТСТВА НАВІТЬ НІРАЗУ НЕ ВИСТУПЛЯТЬ ЗА ТРИБУНОЮ!!!

  Reply
 • 31.01.2015 at 01:29
  Permalink

  Губаля не цікавить корупційне минуле своїх підлеглих тому що має своє,за яке не хоче згадувати!А це і незаконна вирубка лісів на Воловеччині,Міжгірщині, Хустщині, афери з сплатою податків і виконанням угод,неповерненням валюти,банкрутством підприємств і багато іншого.Приказка говорить”Ворон ворону ока не виклює”,тому Губалі,Семалі-два чоботи пара!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *