Хто з депутатів міськради проголосував за ліквідацію Мукачівського Екоцентру (ДОКУМЕНТ))

Збереження позашкільної освіти у Мукачеві – питання, яке останнім часом хвилює громадськість міста. Ганебним рішенням №1310 від 15 січня 2015 року Мукачівська міська рада ліквідувала ряд позашкільних закладів та оздоровчий табір “Мрія”.

Батьки гуртківців, заручившись підтримкою правозахисників та громадських активістів, звернулися до суду, щоб оскаржити рішення про ліквідацію одного із закладів – Мукачівського Екоцентру. Мукачівський міський суд захистив права дітей на позашкільну освіту, визнавши рішення Мукачівської міської ради – незаконним.Виграли захисники Екоцентру ще один суд – Львівський апеляційний, який залишив в силі рішення суду першої інстанції.

Апогеєм протистояння влади міста Мукачева, яка намагається будь-якою ціною розформувати позашкільний заклад, та тих небайдужих мукачівців, які відстоюють права дітей- стала остання сесія мукачівської міської ради, що відбулася 27 серпня 2015.

На розгляд депутатам винесено питання про злиття Мукачівського Екоцентру з Мукачівським центром позашкільної освіти, шляхом ліквідації Екоцентру як юридичної особи. Простіше кажучи – остаточна ліквідація навчального закладу.

Після напружених дебатів, депутати вирішили голосувати поіменно, щоб кожен мукачівець знав імена тих, хто стоїть на боці дітей, а отже громади, і тих, хто залишився політичною маріонеткою у руках політичних «патронів».

Результат поіменного голосування – вражає!

Прикро, але більшість тих, хто натиснув кнопку “ЗА” ліквідацію закладу позашкільної освіти представники гуманітарної сфери лікарі, митці, культурні діячі, вчителі та майстри спорту.

Публікуємо прізвища депутатів Мукачівської міської ради, які підтримали ліквідацію Мукачівського Екоцентру та підтвердили своє «високе звання» представників освіти, культури, медицини, а найважливіше – «не забули», що представляють інтереси виборців, а не “ЄЦу”:

Отже, натиснули кнопку «ЗА»:

1. Білоус Ігор Михайлович,лікар

2. Гайдош Ольга Василівна, громадський діяч

3. Галай Олександр Юрійович, освітянин

4. Ілов Василь Адамович, освітянин

5. Кукушкін Іван Іванович, майстер спорту

6. Лабош Михайло Михайлович, освітянин

7. Лендєл Золтан Золтанович – мер міста, який повинен захищати інтереси громади

8. Маняк Іван Георгієвич – секретар міськради

9. Мичка Золтан Федорович, діяч культури

10. Морека Микола Миколайович, освітянин

11. Сенько Іван Васильович, освітянин

12. Тіба Терезія Василівна – начальник управління освіти

13. Товчко Олексій Павлович, громадський діяч

14. Хома Степан Іштванович – помічник консультант народного депутата

15. Чорі Василь Васильович, освітянин

16. Шкріба Михайло Васильович, освітянин

17. Шушкевич Михайло Якович, громадський діяч

18. Якимчук Віталій Серафимович, освітянин

Не віддали свої голоси за знищення закладу позашкільної освіти та народні обранці:

Висловилися «ПРОТИ»:

1. Ілтьо Едуард Михайлович

2. Колядка Іван Михайлович

3. Переста Олександр Михайлович

4. Швардак Василь Васильович

5. Швардак Віта Василівна

Утрималися :

1. Бендасюк Віталій Степанович

2. Бігун Марія Іванівна

3. Гавришко Наталія Григорівна

4. Герасимюк Сергій Олександрович

5. Деркач Євгенія Михайлівна

6. Жабко Наталія Василівна

7. Кабаці Богдан Іванович

8. Кушнір Іван Іванович

9. Проскура Володимир Федорович

10. Радиш Ігор Петрович

11. Чубирко Іван Іванович

27 серпня – рішення про злиття Мукачівського Екоцентру з іншим закладом позашкільної освіти – не прийнято. Поіменне голосування стало лакмусовим папірцемта відкрило справжні обличчя народних обранців, їх позицію щодо служіння інтересам тих, кого вони представляють – мукачівців. Висновки зроблять містяни, а результати будуть вже незабаром – 25 жовтня.

mukachevo.today

екоцентр екоцентр2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Хто з депутатів міськради проголосував за ліквідацію Мукачівського Екоцентру (ДОКУМЕНТ))

 • 09.09.2015 at 17:30
  Permalink

  сумно шо і лікар травматолог заввідділенням Білоус Ігор із муачівськї ЦРЛтоже у скопом проголосував “як треба” і як завжди. Но самое главноєшо усі директори шкіл разом із начальником управління освіти мукачева Терезов Тібою проголосували за ліквідацію позашкільних закладів освіти. теперя най усі красно напишуть заяви на звільнення як зрадники своїх обранців і які не мають морального права керувати і викладати у школі, дітям будуть брехати і вчити брехати.Злодії!
  ці списки на усіх стовбах сорому вивісити у городі най прості люди видять і знавуть кого собі убрали у раду, хижі построїли собі, діти на державних роботах у мерії, та інших держустановах, усі на легкі хліба.Кожного взяти по списку хто проголосував за і утримався, тоже пристосуванці тиі, хто утримуються, бо не знають що з того вийде. так всіх візьміть по списку і конкретно по кожному прізвищу, де їх діти працюють, де живуть, на чому їздять, де їх онуки вчаться та їм і не треба сим падлам такі екоцентри, станції усякі гуртки.
  Мораль сей басни такова-через коридор сорому із смтниковими баками на головах і поо городу вперед с песней!

  Reply
 • 09.09.2015 at 22:11
  Permalink

  Проголосували “за” усі жополизи завидівських рагулів. Сімнадцять років у Мукачеві існують ” кишенькові депутати” але, радує хоч те, що деякі сраколизи – утримались.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *