Хто “сяде” в керівні крісла Берегівської міськради?

берегово3 На цьому тижня, 27 лютого, відбудеться чергова сесія Берегівської міської ради. Вона обіцяє бути гарячою ще й тому, що на ній розглядатимуться й кадрові питання.  Зокрема, депутати планують нарешті затвердити на посадах першого заступника міського голови та секретаря міськради, які є ключовими в органі місцевого самоврядування. Претендентів на ці посади чимало. Насамперед, до влади рвуться представники балогівського Єдиного центру, які втратили колишній вплив. Не маючи серйозної підтримки у Верховні Раді, уряді та Адміністрації Президента, “годувальник” ЄЦу робить ставку на місцеві вибори, які ймовірно відбудуться восени цього року. А тому до того часу хоче “закріпити” за собою в місцевих органах самоврядування ключові позиції, щоб мати змогу впливати на процес і адміністративними засобами.

Керуючись цим стратегічним завданням, балогівці проштовхують своїх людей куди тільки можуть. Так, у Берегівській міській раді вони б хотіли захопити аж два керівні крісла – першого заступника і секретаря. На першу посаду мітять нещодавно обраного голову районної організації ЄЦу Золтана Ковача, а на другу давно рветься одіозна Ольга Бідзіля. Адже у відсутність міського голови саме секретар виконує його функції. Коли ж її оберуть на цю посаду, то можна й недовіру організувати міському голові, як цього вже намагалися зробити.

Не відмовились від посадових амбіцій і колишні регіонали. Вони теж хотіли б бачити когось із своїх у керівництві міською радою.  На фінішній прямій до сесії боротьба за посади загострилась: кожен, як кажуть, тягне ковдру на себе. Зовсім не беручи до уваги на професійні якості претендента, ні їх здатність впливати на життєдіяльність міста, ні наявний у громади авторитет. Головне – щоб свій.

До місцевих виборів залишилось не так вже й багато, трохи більше півроку. Можливо, було б доцільно краще надати міському голові право самому набрати собі команду на цей незначний відрізок часу, щоб він не гаяв часу на “гасіння” перепитій між політичними фракціями міської ради, а краще сконцентрував зусилля спільно з однодумцями на вирішення наболілих питань, яких у місті накопичилось чимало?

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *