Хто очистить шокуючі краєвиди Рахівщини (ФОТО)

Про гори сміття в цьому курортному регіоні у мережі Фейсбук повідомляє Дмитро Величко.

Потрібна допомога… Невідкладна…. Термінова….
Коли ми вперше почали писати про проблему звалищ і можливо про байдужість людей, ми не думали що це буде мати такі масштаби. Всі вже настільки звикли до сміття, що й не бачать тут нічого такого. Ну смердить в спеку, ну неприємно ходити по таких як Марина Алдон казала “килимах”, але що зробиш? Проблему всерівно ж не вирішити, правда?
Трохи потроху ми почали звикати що разом із захоплюючими краєвидами нашого краю, ми нехотя звикли до узбіч де незрозуміло чого більше – трави чи пляшок з нашої славетної мінералки.
Але тут вже байдужим не залишишся. Хлопці з ADRENALINE tour скинули декілька фото після яких я перехотів вечеряти. Фото які я виставив з Рахова. Ну хто не з Закарпаття поясню: Рахів – найколоритніше, наймальовничіше місто нашого краю. До Буковеля дорога лежить саме через Рахів.
Ці шокуючі види не прийдеться довго шукати, вони майже в центрі міста, навіть не в присілках як писав Сергій.
Слова зайві. З цим треба щось робити. Вже.

сміття сміття2 сміття3 сміття4 сміття5 сміття6 сміття7 сміття8 сміття9 сміття10

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Хто очистить шокуючі краєвиди Рахівщини (ФОТО)

  • 07.08.2015 at 08:36
    Permalink

    Люди – БИДЛО, самі насрали, загадили все, що лиш можна було загадити, а тепер треба когось, аби розгріб то гавно, аби знову могли срати

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *