Гроші за Ковача роздають ужгородські сбушники

ковач22 жовтня 2014 року  в чергову частину Ужгородського МВ УМВС надійшла заява довіреної особи одного з кандидатів в народні депутати України по одномандатному виборчому округу  про те, що 21.10.2014 року невідома особа повідомила заявнику, що на території м.Ужгород відбувається підкуп виборців на користь одного з кандидатів в народні депутати України Ковача Василя Ілліча.

Вказана  особа повідомила, що Макар Євген Іванович, мешканець м.Ужгород, вул.Чернишевського, 8 заплатив їй кошти у розмірі 190 гривень за те, щоб вона на позачергових виборах народних депутатів, які відбудуться 26 жовтня 2014 року проголосувала за кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 68 Ковача Василя Ілліча та повідомила, що вказану вище суму коштів Макар Євген Іванович попередньо отримав від Миколи (проживає за адресою м. Ужгород, вул. Тургенєва, 10), який є колишнім співробітником Служби безпеки України.
По даному факту проводиться перевірка.

Як відомо, колишніх працівників СБУ не буває.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *