Хронологія спуску на гальмах справи про ешелон лісу (ВІДЕО)

лісЇї в мережі Фейсбук публікує правозахисник Лариса Ступак. Нещодавно “Трибуна” повідомляла, що в Чопі громадськими активістами було затримано потяг з 24 вагонами лісу. Ось виклад подій навколо цього НП у хронологічному порядку.

17/04/16 зусиллями журналістів Александра Климова Валерий Наталевич і Лариси Ступак на кордоні України було зупинено состав з лісом, який прямував за кордон. Ділова деревина та дерева цінних порід по документах значились, як дрова.

18/04/16 вагони з лісом стояли на ст.Чоп під митним контролем. Журналісти взяли офіційний коментар у начальніка СБУ Закарпатської області Воєводина О. , який запевнив, що деревина за кордон не поїде допоки не буде проведена експертиза лісу на відповідность заявленій у декларації категорії : ПАЛИВНА ДЕРЕВИНА.
19/04/16 вагони з лісом стояли на ст.Чоп під митним контролем. Журналісти вимагали у начальніка Чопської митниці Колеснікова Володиміра провести експертизу ввезеного на кордон лісу, як того вимагає закон та залучити до цього дійства журналістів. Він запевнив, що експерт вже прямує на митний пост і запропонував журналістам їхати на місце подій у Чоп. Журналісти негайно прибули у м.Чоп, але екперт не з”явився. Причин зриву проведення експертизи ніхто не повідомив.
Ступак Лариса отримала повідомлення, що готується схема “відкликання” лісу нібито власником. Нібито власник лісу завтра має “передумати” відправляти дрова за кордон.

20/04/16 вагони з лісом, ( дровами Смайлик «smile» ) маневровий локомотив станції Чоп видтягує за місто, там вагони забирає локомотив та везе ліс ( дрова) відправнику у м.Мукачево. Декларація у спішному порядку анулюється митниками. Власник лісу… ПЕРЕДУМАВ.

Що відбулось на ваш погляд, насправді, браття українці?

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *