Хронологія переслідування політичних опонентів колишнього “губернатора” Губаля

губальСаме такий висновок можна зробити з історії, опублікованої сьогодні у соцмережі фейсбук. Присвячена вона вже більш ніж річним знущанням над однією людиною – Павлом Русином. До приходу в управління освіти губернаторської коханки Жанни Микитюк Русин очолював цю установу. Однак через примху Губалівської «подруги» втратив посаду та відчув на собі всі «фарби» від статусу політичного опонента Василя Губаля. Далі – пост дочки Павла Русина, котра не побоялася вивести на чисту воду Жанну Микитюк та її «папіка» Василя Губаля.

«Жанно, досить скиглити! Разом із Ваською прям плач Ярославни розвели. Нарешті Хустський район житиме без коханок, “вась” та адмінресурсу.

Насправді ви намагаєтеся прикрити свій зад від кримінальних справ, які вам світять за тендери, призначення та тиск на освітян району. Сьогодні вам голова РДА поганий, бо відкрито говорить про ваші махінації, мер міста, бо не так подивився, завтра – гавкатимете на суддів, які вас судитимуть. А все тому, що гребсти на держпосаді та чинити беззаконня – не можна, навіть, якщо екс-губернатор області ваше “вірне праве вухо”.

Жанно, зніміть окуляри, вам не видна реальність! Замість того, щоб займатись дешевою і брехливою писаниною, пішли б скопнули грядки чи попоралися біля свиней, десь же ж маєте стати професіоналом:))), ато як той “Скунс” – смороду розвели на своїй ФБ-сторінці, (вас по запаху можна відчути), а правди-нуль!

А щоб пам’ять освіжити, ось не повний перелік того, як ви з Василем розправлялися з Павлом Русином.

10 листопада 2014 р. – вимога т.в.о. голови Хустської РДА Пристаї М.М. до Русина П.П. написати заяву про звільнення.

12 листопада 2014 р. – прийняття розпорядження РДА про реорганізацію управління освіти, молоді та спорту Хустської РДА, шляхом поділу на відділ освіти та відділ молоді та спорту.

18 листопада 2014 р. – письмове попередження Русина П.П. про звільнення з посади начальника управління освіти, молоді та спорту Хустської РДА.

24 листопада 2014 р. – проведена головою районної ради та т.в.о. голови РДА нарада тривалістю 15 хв. з керівниками освітніх закладів з питання реорганізації управління освіти, молоді та спорту Хустської РДА та усунення Русина П.П. від керівництва управління на користь Фінюка В.П.

8 грудня 2014 р. – спроба захоплення кабінету Русина П.П. невідомою групою людей (10-15 чол.), переодягнутих у камуфляжну форму, під час проведення виробничої наради з працівниками управління освіти. Подія зареєстрована у Хустському райвідділу міліції.

17 грудня 2014 р. – нарада директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Мотильчака М.А. з директорами освітніх закладів Хустського району з участю сільських голів, голови Хустської райради та т.в.о. голови Хустської РДА. Протягом 1 години Мотильчак М.А. виступав про недоліки в роботі управління освіти.

18 грудня 2014 р. 10.00 год. – сесія районної ради з розглядом конфліктного питання по директорах шкіл. Депутати не підтримали голову райради Липчея О.Ю., відхилили розгляд питання.

18 грудня 2014 р. 14.00 год. – колегія Хустської РДА з питання проведення ревізії у червні – серпні 2014 р. фінансово – господарської діяльності управління освіти.

24 грудня 2014 р. – перевірка заст. голови Хустської РДА Микитюк Ж.М. виконання працівниками управління освіти окремих питань службових обов’язків: Гінцяк О.С. (секретар приймальної) – журнал вхідної та вихідної документації; Тесличко Є.В. (юрист) – інформація про накладені стягнення за 2012-2014 р.р.; Мадая П.І. (спеціаліст управління) – атестація окремих навчальних закладів; Антал Л.Д. (спеціаліст управління) – атестація навчальних закладів за 2012-2014 р.р.; Капцош О.Ф. (спеціаліст управління) – мережа ДНЗ; Грицик І.В. (начальник госп. групи) – забезпечення газом освітніх установ.

25 грудня 2014 р. з 15.00 год. – перевірка директором Департаменту освіти Мотильчаком М.А., головою Хустської райради Липчеєм О.Ю., заст. голови Хустської РДА Микитюк Ж.М. виконання працівниками управління освіти окремих питань службових обов’язків: Гінцяк О.С. (секретар приймальної) – ведення журналу вхідної та вихідної документації, Тесличко Є. В. (юрист) – службові обов’язки Алексій О.В., викликання прес – секретаря 0 18.00 год. з с. Липовець для співбесіди з перевіряючими ; Мадая П.І. (спеціаліст управління) – атестація Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., вимога пояснювальних записок про перевірку Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. у 2013 р.; Антал Л.Д. (спеціаліст управління) – організація атестаційної роботи; Капцош О.Ф. (спеціаліст управління) – атестація ДНЗ. Алексій О.В. звинувачується у викривленні виступу Мотильчака М.А. 17 грудня 2014 р.

26 грудня 2014 р., п’ятниця, з 14.00 год. – приїзд бригади Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА у складі: Шевері М.М., Чобані Р.Р., Славик О.І., Стрижака Ф.Ф. для перевірки звернення до голови обласної державної адміністрації Велятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Хустського району.

27 грудня 2014 р., субота – доручення телефоном секретарю приймальної управління освіти Гінцяк О.С. від заступника голови РДА Микитюк Ж.М. прибути у неділю 28 грудня 2014 р., на роботу і передати гербову печатку управління заступнику начальника Фінюку В.П.

29 грудня 2014 р., понеділок, 10.00 год. – звернення Фінюка В.П. до
Русина П.П. з проханням передати йому печатки управління освіти, молоді та спорту Хустської РДА.

29 грудня 2014 р., понеділок, 18.00 год. – в кабінеті голови Хустської РДА в присутності голови Хустської райради Липчея О.Ю., заступника голови Хустської РДА Микитюк Ж.М., керівника апарату Любки В.В., з ними ще 3 чол., Пристая М.М., в. о. голови Хустської РДА, пропонує Русину П.П. підписати розпорядження про проведенню службового розстеження в зв’язку з призначенням директора Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст.

31 грудня, середа, 11.00 год. – вручення комісією РДА (Любка О.І.,
Жупан С.З., Микитюк Ж.М.) Русину П.П. під розписку довідки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту про роботу управління освіти, молоді та спорту Хустської РДА, вимога Пристаї М.М. надати до 12.00 год. письмове пояснення фактів, що містяться в довідці.

31 грудня 2014 р. – прийнято розпорядження РДА про усунення Русина П.П. від виконання обов’язків начальника управління освіти, молоді і спорту до 30 січня 2015 р. на час проведення службового розслідування. Про призначення директора Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. у вересні 2013 р.
Хронологію можна продовжувати судовими засіданнями, численними залякуваннями адвокатів, постійне беззаконня з боку Жанни Губаль (Микитюк):)»

Ось така цікава історія. Відома вона всім жителям Хустського району. І, тим не менш, це не заважає Василю Губалю йти на вибори та ще й тягнути за собою цю ж коханку Жанну Микитюк, дружину та куму. Такий собі маленький приватний гарем Василя Губаля.

жанна микитюк

Пропоную в оренду ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ Nissan Leaf для таксі тел.0662041440

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *