Громадянин Росії намагався втікти через Закарпаття в Словаччину

 

Вчора ввечері прикордонники відділу прикордонної служби «Гута» (Чопський прикордонний загін) затримали громадянина Росії який був без документів.

Першими незнайомця  помітили місцеві жителі в 5 км. від кордону про що й повідомили прикордонників. Переховуючись в лісосмузі недалеко від туристичної бази правопорушник рухався в  сторону Словаччини. Під час затримання   прикордонники задіяли розшукову собаку, за допомогою якої також з’ясували звідкіля прийшов нелегал й чи  був  він один.

Згодом  Росіянин розповів що з 2010 року  перебуває в Україні бо  в нас краще ніж в Росії. Займається туризмом та екологією.

Слід зазначити  що нелегали майже завжди викидають свої документ перед або під час спроби потрапити в  країни  Європи. Якщо вони будуть спіймані то відсутність документів дасть їм трохи більше  часу  побути в Україні чи суміжній державі. Але прикордонники часто їх знаходять.

Прес-служба Чопського загону

нелегал

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *