Громадянка Румунії намагалася вивезти із Закарпаття 800 пачок цигарок у паливному баці

контрабанда7Напередодні, 9 серпня, на смугу руху «зелений коридор» в напрямку «виїзд з України» в’їхав «VW PASSAT» під керуванням громадянки Румунії. Для митного контролю було подано всі необхідні документи.

З метою проведення поглибленого огляду автомобіль було виведено з «зеленого коридору» в «червоний коридор». При усному опитуванні громадянка повідомила, що нічого забороненого до вивезення з митної території України та прихованого від митного контролю немає.

Однак, в результаті огляду митники знайшли приховані від митного контролю 800 пачок тютюнових виробів з фільтром без акцизних марок, торгової марки «COMPLIMENT Super Slims». Сигарети були приховані у спеціально пристосованому баку автомобіля.

Громадянка пояснила, що сигарети є її власністю, придбала й приховала їх, аби, після того як перетне кордон, продати їх в Румунії.

Зазначені дії громадянки Румунії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, тютюнові вироби та автомобіль вилучено, повідомляє відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *