Громадськість шокована призначеннями в Закарпатській прокуратурі

кайлоВидання “Трибуна” поцікавилося у відомих  вихідців з Хустщини, як вони оцінюють розпорядження Генерального прокурора України Олега Махніцького про призначення першим заступником прокурора Закарпатської області  Івана Кайла, який досі працював на посаді Хустського міськрайонного прокурора.

Лідер Ужгородського Майдану Юрій Світлик заявив, світликщо нічого в державі  не змінилося, все і надалі вирішують гроші, тому не ховайте біти і щити адже головні події боротьби за Україну тільки починаються. Найгірші представники Хустщини опановують владний олімп Закарпаття, вони кладуть пляму на весь регіон. Іван Кайло є головним головним фігурантом  справи Нагірного, завдяки йому вбивця уник справедливого покарання.

пригараЧоловік та батько  вбитих Нагірним Віктор Пригара шокований цим призначенням, так як він надіявся, що всі винні в покриванні вбивства його дружини та дочки будуть покарані. Прокурорам Махніцькому та Сидорчуку, очевидно,  наплювати на це і вони несуть повну відповідальність за призначення Івана Кайла. Тепер кров моїх рідних і на їх руках.

“Трибуна” наразі перевіряє інформацію про причетність колишнього Хустського міськрайонного прокурора до смертельного ДТП у  Підвиноградові коли він  зник з місця пригоди, а вину за скоєне взяв на себе його родич. Розкрадання дизпалива та нафтопродуктів з мереж “Прикарпаттрансгазу”, тоді транспортна міліція Івано-Франківщини порушила кримінальну справу і у її документах фігурував Іван Кайло. Також редакцію інформують про те, що вказаний прокурор  курує напрямок переправки цигарок через держкордон в районі Виноградово – Дяково.

До речі, 18 лютого 2014 р., в Києві Генпрокурор Віктор Пшонка перепризначив Івана Кайла Хустським міжрайонним прокурором. У цей день в центрі столиці  відбулося криваве побоїще, а Пшонка, ясно, що не за дякую, благословляв свого підопічного. Відвідувачі хустського прокурора кажуть, що його кабінет був буквально нашпигований спільними фотографіями з одіозним Віктором Павловичем.

Якщо “Свобода”, яка керує Генпрокуратурою мріє перетворитися у маргінальну “Нашу Україну”, то прапор їй в руки: беріть шановні хабарі і йдіть у політичне небуття, але народ уже не той і відповідальність понесуть усі причетні до злочинів.

нагірний2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

9 thoughts on “Громадськість шокована призначеннями в Закарпатській прокуратурі

 • 12.03.2014 at 14:54
  Permalink

  Нічого не змінилося. І не зміниться. Бо порядні люди всі зайняті ділом: робота, родина, таке інше – їм не треба корита, бо звикли до роботи, до діла. Тому саме бовдури, корупціонери, крадії – ті лізуть до корита, бо в інакший спосіб не можуть існувати.
  Тому в України нема іншого шляху, як вводити у країні справжнеє народовладдя. Але це невігідно тим хто зараз вліх у нову владу, тому просто так свого крісла і корита вони не позбавляться, бо інакше їм смерть. Отже це боротьба не на життя, а на смерть – чи ми їх, чи вони нас.

  Reply
 • 12.03.2014 at 15:20
  Permalink

  Це просто жах.Люди отямтеся кого Ви призначаєте.Я знаю особисто цього Кайло І.Ю .Йому не місто взагалі в прокуратурі.Я пропоную всім негайно збиратися і всіма законними засобами не дати цьому призначенню відбутися.Мій контатний телефон(050)432 28 19.

  Reply
 • 12.03.2014 at 15:27
  Permalink

  подивіться на морду кайла.він радіє,що уникнув покарання.його слід було взагалі позбутися із органів прокуратури,а тут таке велике призначення.от вам і майдан та віддані на ньому життя патріотів україни.а заради чого?

  Reply
 • 12.03.2014 at 16:47
  Permalink

  Беріть люди вила і виносьте нахрен цих покидьків. Бо знову сидітимете у ярмі

  Reply
 • 12.03.2014 at 17:50
  Permalink

  особисто знаю кайла.це не що інше,як гівноїд і велика,превелика паскудь.чим скоріше треба позбутися цього типа із органів,бо він і далі буде безпредєльничати та карати не винних людей.не розумію до чого дожилася україна.позор нам усім,якщо цей хирло і надалі залишиться в займаній посаді.

  Reply
 • 13.03.2014 at 10:46
  Permalink

  Ви що, не зрозуміли, що іх треба усіх як собак відстрілювати

  Reply
 • 13.03.2014 at 16:45
  Permalink

  Питання -чому немає інформації чи ще сидить на людських шиях, дармоїд, касир Пшонки, колишній екс-прокурор БенцаЮ.Ю.? До тепер він був у штаті облпрокуратури і займався корупційними та хабарними питаннями в області, рішав діла і кадрові в т.ч., за великі хабарі. Деякі ЗМІ взагалі не бажають обнародувати інформацію за цього “феномена”, зокрема за багатство і розкішЮ в яких живуть його діти, це було опубліковано в одному з інтернет-сайтів. Правдиві і гіркі факти “борця за правду і справедливість”, не снивбися, щз\об так доживав на старість як мільйони українців-пенсіонрів.А все із-за того що Бенца Ю.Ю свого часу був кращим корешом Балоги В.І. Ось чому і бояться видавати на гора факти, які зроблять небачений вибух у Закарпатті…

  Reply
 • 15.03.2014 at 14:19
  Permalink

  Привіт о.Андрію Бровдію. Як то так можна, одне у церкві говорити а зовсім протилежне робити. Я недумав що такі “Святі” унікуми таке можуть. хай вам буде земля пухом так як Нагірним

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *