Громадськість Рахівщини вимагає від прокуратури стягнути кошти з чиновника режиму Януковича (ДОКУМЕНТ)

Голова правозахисної організації “Справа і честь” Микола Кокіш-Мельник звернувся до прокурора Рахівського району з вимогою звернутися у порядку регресу до суду із позовом до колишнього начальника відділу освіти Рахівської РДА Михайла Клементьєва про стягнення з останнього 22 тисяч гривень, які були виплачені у якості компенсації за вимушений прогул директору Богданської ЗОШ Сніжані Абеле.

Держава не повинна розплачуватися за зловживання чинлвників.

Ск.зв.№ 13 до прокурора по Клементєву та Абеле 001


Loading...

Comments:

5 Responses

 1. vasil сказав:

  Клєментьєв тягне на значніше більще.Якщо шорти з піпов наломала стільки дров за такий короткий термін то його вже треба саджати,тим більше весна-сезон.

 2. Юра сказав:

  це не той кокіш мельнок, який у п”яному виді з собутильниками у Богдані викликає швидку аби його повести у роддом і з цего створює шоу а тим часом важко хвора людина ждала на швидку.А таких витівок у него много.

 3. 123 сказав:

  Славна команда проФФесіоналів за державний кошт https://pp.vk.me/c622021/v622021960/1d8dc/sKd2TVGIGlI.jpg Севчиха коли понесе покарання за смерть дитини в Кос.Поляні. під час навчального процесу.ПРОКУРАТУРУ треба черговий раз тикати носом в одне місце,щоб вона займалась своїми прямими обовязками .Чи знову продались за БАБЛО?

 4. логін сказав:

  Молодець! Слідуюча буде севчиха.

 5. Санітар сказав:

  Та на Рахівщині бачу для регіоналів було золоте дно для заробітків!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 13 =