Громадськість Рахівщини вважає, що місцеві освітяни вчинили злочин проти дітей (ДОКУМЕНТ)

Громадськість Рахівщини просить директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА
п.М.Мотильчака притягнути до відповідальності осіб причетних до несанкціонованого страйку вчителів Богданської школи.

1.Притягнути до відповідальності начальника управління освіти, молоді та спорту Рахівської РДА Севч О.І. за покривання вчителів Богданської ЗОШ I-IIIст. від покарання за вчинення злочину проти дітей, тобто за зрив навчального процесу 23 лютого 2015р..
2.Зобов’язати начальника управління освіти, молоді та спорту Рахівської РДА Севч О.І. притягнути до відповідальності вчителів Богданської ЗОШ I-IIIст. за вчинення злочину проти дітей, тобто за зрив навчального процесу 23 лютого 2015р.

Відп.ДОсвіти ОДА від 05.03.15р. по страйку 1

Відп.ДОсвіти ОДА від 05.03.15р. по страйку 2

Зв. №12 від 10.03.2015р. до Облосвіти  по страйку 2 Зв. №12 від 10.03.2015р. до Облосвіти по страйку 1 Севч відповідь по страйку Список вчителів з яких зняли зарплатню за страйк k

 

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Громадськість Рахівщини вважає, що місцеві освітяни вчинили злочин проти дітей (ДОКУМЕНТ)

  • 26.03.2015 at 19:30
    Permalink

    Невже цей Кокіш мельник ще хоче когось приводити до порядку? Та цей нероб чесним трудом копіку не заробив.Всьо своє життя обманює гуляє п”є. Жону перетворив у рабиню яка не сміє слово вказати. В силі го не раз били,чогось не йде воювати там би го навчили чести

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *