Громадськість Мукачева жорстко засудила спробу влади познущатись над знедоленими

Громадськість Мукачева рішуче засудила штрафування місцевими муніципалами знедолених торговців несанкціонованих місць торгівлі. Зокрема, в спільноті Мукачево.Так

Сергій Носалюк зазначив:

Я знаю той базарчик. Спершу його вигнали з-під швейної фабрики, тепер хочуть прогнати з-під мосту.
Це так званий “блошиний ринок”
Там продають всяке чебря.
Мільйонерами на тій торгівлі не станеш, але якусь копійку на хліб може хтось і заробить.
Багато там торгує і циган.
Но, ромале, вибралисьте собі барона, тепер не скигліть.

Вікторія Швардак з цього приводу висловилась ще більш рішуче:

Вумніки , херої порядку , винесіть лавиці з приміщення тих відділень ЦРЛ , які ви , владою, яку самі собі надали, лавиці і обладнайте бідним людям соціальний ринок ! Бо не з радості під міст чебря останнє з дому виносять !!!!!!!!!! Вашу мать ! Більше нічим зайнятися ???????????????????????? Всюди порядок ??????? Я вам нафоткаю завтра ваш порядок !

Раніше Мукачівська міська рада бравурно відрапортувала:

Муніципальна поліція Мукачева склала за день 5 штрафів за незаконну торгівлю

Працівники муніципальної поліції Мукачева активізували роботу з виявлення місць незаконної торгівлі. Такі факти за словами керівника служби Вячеслава Романа фіксуються в різних мікрорайонах міста. Так, лише за середу складено п’ять протоколів – за торгівлю без відповідних дозволів по вулиці Т. Масарика, біля ринків міста. Тут без дозволів торгували продовольчими і непродовольчими товарами, які були розміщені на землі. На порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення, які будуть розглянуті на засіданні адмінкомісії.

Не всі мукачівці можуть побудувати ТРЦ “Щодня”, який належить родині Балог, тому  лишати їх  кількох десятків злиденних гривень на день не варто.

ринок ринок2 ринок3

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *