Громада УПЦ Московського Патріархату перейшла до Київського Патріархату

Церковна громада УПЦ МП Свято-Рождества Богородиці села Пилипець 09 серпня 2015 року , на загальних парафіяльних зборах прийняла рішення про перехід до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату. Це перша парафія на Міжгірщині , яка виявила бажання покинути Хустську єпархію УПЦ Московського Патріархату та влитися до складу Закарпатської єпархії УПЦ КП.

23 серпня 2015 року єпископ Ужгородський і Закарпатський, на запрошення громади, разом з духовенством Закарпатської єпархії УПЦ КП відвідали Храм Свято-Рождества Богородиці села Пилипець.
Біля храму єпископа Варсонофія зустріла численна громада з запрошенням очолити Богослужіння.
Також до Храму прибув митрополит Хустський і Виноградівський УПЦ Московського Патріархату Марк (Петровци) з представниками духовенства своєї єпархії. Громада надала слово митрополиту Марку, та вислухавши його підтвердила своє рішення про перехід в лоно Київського Патріархату, після чого митрополит Московського Патріархату покинув Храм . Також слово отримав єпископ Варсонофій, який подякував громаді Храму за їх свідомий вибір та попросив молитися за Україну, яка переживає зараз скрутні часи.
Після розмови з парафіянами Владика Варсонофій очолив відправу Літургії св. Іоана Золотоустого, під час якої помолився за мир в Україні та припинення війни на сході України, а згодом призначив і представив громаді нового настоятеля храму о Віктора Худяка.
Виголошуючи слово, Владика Варсонофій привітав вірян з переходом в юрисдикцію УПЦ Київського Патріархату, та попросив бути стійкими у вірі в Бога, без якого не можливо буде вистояти у цій нав”язаній зовнішнім агресором війні. Завершилось Богослужіння уставним многоліттям та молитвою “Боже Великий, Єдиний нам Україну храни

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *