Голова Закарпатської ОДА та генконсул Румунії в Чернівцях обговорили деталі відкриття румунського консульства в Солотвині

  Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку в с.Порошково Перечинського району і зустрівся з генеральним консульством Румунії в Чернівецькій області Елеонорою Молдован, котра в складі делегації привезла гуманітарну допомогу місцевій громаді волохів.
На початку травня заплановане відкриття Консульства Румунії в Солотвині (Тячівський район), яке надаватиме румунські візи та дозволи на малий прикордонний рух мешканцям Закарпаття. Голова ОДА та генконсул обговорили деталі відкриття консульства, перспективи відновлення двох контрольно-пропускних пунктів на українсько-румунському кордоні в межах Закарпатської області (в с.Хижа Виноградівського району та с.Яблунівка Хустського району), а також інші питання транскордонного співробітництва між Закарпаттям і Румунією.
Під час неофіційної частини поїздки Г.Москаль зустрівся з волоською та українською громадами, які понад півстоліття проживають у Порошкові. Для довідки: із 4800 мешканців села близько 1500 чоловік представляють волоську і 500 – ромську громади.
Прес-служба Закарпатської ОДА

москаль

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *