Голова Закарпатської ОДА кличе ужгородців на суботник: “У такому бруді жити не можна!”

ОДАПрацівники Закарпатської обласної держадміністрації на чолі з головою Геннадієм Москалем у суботу прибиратимуть територію навколо будівлі ОДА.

Про це повідомляється на офіційному сайті Геннадія Москаля.

“Завтра (25.07) о 9:00 працівники облдержадміністрації вийдуть на толоку і власноруч прибиратимуть прилеглу до адмінбудівлі територію… Сам Геннадій Москаль також візьме участь у суботній толоці”, – йдеться у повідомленні.

Москаль наголосив, що обласний центр Закарпаття є занедбаним і непривабливим для туристів.

“Колись охайне, затишне місто перетворюється на звалище, навіть територія довкола ОДА поросла бур’яном і закидана пластиковими відходами. Коли йду пішки на роботу, складається враження, що знаходишся в якомусь депресивному райцентрі, а не головному місті Закарпаття, яке має приваблювати туристів”, – зауважив він..

За його словами, комунальні служби міста не виконують своїх обов’язків. Тому він вирішив власним приладом закликати місцевих мешканців подбати про своє місто.

“Я розумію, що одноденною толокою зразкового порядку не навести, але ініціюю прибирання, щоб привернути увагу всіх городян – у такому бруді жити не можна, слід повернути Ужгороду імідж одного з найпривабливіших міст України!”- пояснив керівник Закарпаття.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *