Голова Закарпатської ОДА домігся створення окремого пожежного посту в Пилипці на Міжгірщині

 пожежа-Сімер2 Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін підписав наказ про створення пожежно-рятувального посту в с.Пилипець у Міжгірському районі.
У цій структурній одиниці працюватимуть 19 чоловік (у тому числі 6 офіцерів). Приміщення для рятувальників забезпечить сільська рада, а з техніки на перших порах тут працюватиме резервний спецавтомобіль із Міжгір’я. Пост у Пилипці створено на прохання голови ОДА Геннадія Москаля, котрий їздив до Києва й мав із цього приводу розмову з головою ДСНС Миколою Чечоткіним.
– Структурний підрозділ ДСНС у Пилипці зможе обслуговувати також сусідні села Нижній та Верхній Студений, Розтоку, Подобовець, Буковець і Келечин, – зазначає Г.Москаль. – Його відкриття домагалися вже багато років, однак усе впиралося в Державну службу з надзвичайних ситуацій. Зараз проблему вирішено, йде набір штатів, і ще цієї весни пост у Пилипці повноцінно запрацює.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *