Голова Закарпатської облради відреагував на критику виборців

Про це в мережі Фейсбук повідомляє громадський активіст Лариса Ступак.

Наш чопський депутат Володимир Чубірко (він же голова обласної ради) після критичного відеоролика про те, що виборці депутата в очі не бачили, будинокв якому вони живуть скоро чубірко5завалиться, а влада не реагує на їхню біду, прийняв єдино правильне рішення. Він, знайшов телефон Оксани Адам, героїні цього ролика, і зателефонував їй особисто. Спочатку покартав, чому мовляв мешканці поскаржилися Ступак Ларисі . Мовляв не той рівень . Не та особистість . Не той коленкор . Потім поцікавився проблемами жителів покинутою владою хрущовки і, рекомендував їм Написати колективне звернення до Чопської мерші!
Прекрасний вчинок депутата був отруєний ложкою бюрократичного дьогтю: напишіть мерші письмове звернення. Вона його потім мені перешле.
Вона, що листоношею у вас працює, Володя, наша мерша?
Повідомляю вам, п. Чубірко, що жителі цього будинку зверталися до влади багаторазово. Мешканка вказаного будинку, Ковальова Людмила, у якої в квартирі постійно йде дощ, вже оббила всі пороги в кабінеті народної улюблениці Галі, з благаннями відремонтувати вічно дах. А толку? Гадя Хренова глуха і німа, коли хтось зазіхає на її спокій в шкіряному затишному кріслі за чаркою хорошого коньячку, під час
розписування нашого бюджету в 30 млн грн для “любих друзів”
Взагалі , вчинок Чубірко правильний. Нічого ховатися від проблем людей.
Їх потрібно вирішувати і тим самим виключати тему для критики.

 

Loading...