Голова закарпатського “Опозиційного Блоку” схвально відгукнувся про роботу Губаля

ледида«Я вважаю, що тепер вже колишній керівник Закарпатської ОДА Василь Губаль, перебуваючи на посаді голови краю, зробив все, що міг в межах своїх можливостей та компетенції. Йому довелося очолювати облдержадміністрацію у доволі складний період і, загалом, його завданням було зменшити негативний вплив кризи на закарпатців. Тому, досягнень нема, а критикувати не буду.

Що стосується призначення Геннадія Москаля на посаду голови Закарпатської ОДА, то я, як колишній керівник краю, вважаю, що давати оцінку новому призначенню, тим більше, робити якісь прогнози – некоректно.

Сподіваюся, Геннадій Геннадійович швидко адаптується до закарпатських реалій, бо він вже очолював наш край. А перші висновки про його діяльність на посаді голови ОДА можна буде робити тільки після першої контрольної межі у сто днів.

Звісно, маю надію, що зміна керівника обласної державної адміністрації принесе якусь користь закарпатцям», – зазначив голова партії «Опозиційний Блок» у Закарпатській області Олександр Ледида.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *