Голова люстраційної комісії Закарпаття закликав Порошенка не порушувати Конституцію України (ДОКУМЕНТ)

харченкоГромадські активісти Закарпаття, які ще до недавнього часу активно висловлювали свою позицію з будь яких питань суспільного життя чомусь не відгукнулися з приводу неконституційних розпоряджень Президента України Петра Порошенка від 24 жовтня 2014 р. про призначення тимчасово виконуючих обов’язки голів районних державних адміністрацій в Закарпатській області.

Такого поняття “тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністраці” нема ні в Конституції Ураїни, ні в Законі України “Про місцеві державні адміністрації”. Навіть Янукович не робив подібних речей.

З цього приводу голова ГО “Люстраційної комісії Закарпатської області” В’ячеслав Харченко звернувся до гаранта Конституції з пропозицією погоджувати з громадськістю усі стратегічні кроки розвитку Закарпаття та дотримуватися декларованих Петром Порошенком обіцянок.

photo1 (3)photo2 (1)

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Голова люстраційної комісії Закарпаття закликав Порошенка не порушувати Конституцію України (ДОКУМЕНТ)

  • 05.11.2014 at 18:44
    Permalink

    У мене просте людське запитання-чи будуть піддані люстрації “наші обранці” від народу чотири брати Балоги-Пітьовки? Інакше це ніяка не люстрація це чергове знущання над українцями!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *