Голова громадської ради Ужгорода сумнівається в об’єктивності розслідування згвалтування малолітньої ужгородки

гвалт

Про це голова громадської ради Ужгорода Олександр Пересоляк повідомив у мережі Фейсбук.

Вчора були в міській поліції по питанню зґвалтування: по їх словам у них ще не має відео (отримане відео не відкривається), а фігурантів справи лише двоє. виглядає як заминання справи – подивіться це відео на фото 4 людини! окрім того, хлопці преспокійно і далі ходять у 6-ту школу.

У міськвідділі повідомили, що звернення було лише у березні, а в сюжеті говорять, що в лютому…. Виходить, що експертизи по даній резонансній справі тривають вже з березня! Окрім того, з відео видно, що дівчину силою тягли на кладовище! А в міліції проговорють, що ніби-то дівчина вступила у відносини добровільно…. Тобто, ми не можемо говорити, що слідство по справі йде об’єктивно та неупереджено… та очікувати справжні результати. Окрім того, я не думаю, що слідчим не відомо про обмежені терміни зберігання відео камер спостереження. Складається враження, що слідство умисно намагається знищити важливі докази по справі…

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *