Геннадію Москалю “по цимбалах” захисники закарпатських контрабандистів

титульна москаль-Останнім часом деякі нардепи та політики взялися активно повчати мене в соцмережах, як правильно боротися з контрабандою на Закарпатті, – заявляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

– Після їхніх обурених питань, де порушені кримінальні справи по контрабандистах, чому вони не заарештовані, а також заяв, що затриманих не можна мобілізувати, бо вони розкладуть українську армію зсередини, у мене виникає питання – як взагалі ці персони потрапили в парламент чи стали політиками? Адже всім, хто хоч трохи слідкує за українським законодавством, відомо – в Україні кримінальна відповідальність за контрабанду (за винятком контрабанди зброї чи наркотиків) скасована ще в часи Януковича. Тому порушувати кримінальні справи, а вірніше відкривати кримінальні провадження, за контрабанду сигарет і т.д. в принципі не можна. Контрабанда в Україні на сьогодні – це адміністративне порушення, таке саме, як, наприклад, перехід вулиці на червоне світло. До адміністративної відповідальності, згідно із статистикою, притягається кожен третій громадянин, то що – тепер нікого з порушників не мобілізувати на захист країни, бо вони розкладуть армію? За такою логікою кожен закарпатець, що не хоче захищати свою країну, може взяти ящик сигарет, піти на кордон, дати себе затримати і таким чином уникнути мобілізації. Але ж це повний абсурд!
Якщо люди, котрі проходять по базах даних силовиків, як контрабандисти, місяцями не ночують дома, щоб не отримати повістку, а потім їх ловлять із сигаретами на кордоні, то вони в першу чергу мають бути мобілізованими й відправленими на схід України. Хай там продемонструють свій хист – пробираються через лінію розмежування, беруть сепарських «язиків» і т.д. Необхідний досвід у них уже є.
А різні поради, як треба боротися з контрабандою, чи «мудрі» розмірковування колишніх чиновників Адміністрації президента, котрі спочатку зрадили свою політичну силу й пішли на службу до Януковича, а потім разом із ним втекли в Росію й зараз переховуються від українського правосуддя, мені, як кажуть гуцули, по цимбалах!

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Геннадію Москалю “по цимбалах” захисники закарпатських контрабандистів

  • 31.07.2015 at 18:54
    Permalink

    Пане Москалю наведіть нарешті порядок в Закарпатті і звільніть його від гніту рабовласника Балоги і його файти! тут роботи непочатий край, термін потягне не на пожиттєве покарання, а на смертну кару. Доста знущання з власного народу! Його має судити народний суд!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *