Геннадій Москаль вирішив, що Ужгородський військком вручить йому повістку (ФОТО)

Під час сьогоднішнього представлення голови Ужгородської РДА Анатолія Синишина, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль торкнувся питання мобілізації в районі і вирішив заслухати з цього питання військового комісара, підполковника Миколу Журавльова.Про це повідомляє кореспондент видання “Трибуна”.

Той повідомив, що з призначенням нового керівництва Закарпатської області налагодилася взаємодія з силовими структурами краю, Ужгородський військомат покращив показники з 8 відсотків до 45 і знаходиться в трійці лідерів по регіону. Потім військком піднявся у президію і вручив Геннадію Москалю грамоту. Той пожартував, мовляв  подумав, що це йому повістку вирішили принести.

Як повідомив виданню “Трибуна” військовий комісар Ужгородського ОМВК Микола Журавльов, за підсумками шостої хвилі мобілізації його установа має добрі шанси подолати 50 відсотковий рубіж з мобілізації.

 

москальphoto1(5)

 

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *