Геннадій Москаль наполягає на необхідності часткового демонтажу вивісок «Сбербанк России в Ужгороді та Мукачеві

сбербанк        Голова Закарпатської ОДА закликає міську владу Ужгорода та Мукачева виконати розпорядження про частковий демонтаж вивісок «Сбербанку России».
– Стаття 8 Закону України «Про рекламу»  забороняє використовувати у вивісках Державний герб України, зображення державних символів України та інших країн, міжнародних організацій, офіційні назви державних органів тощо, – зазначає Г.Москаль. –  Крім того, хочу нагадати, що 9 лютого 2015 року Ужгородська міська рада своїм рішенням №1620  визнала Росію країною-агресором, а так звані «ЛНР» та «ДНР» – терористичними організаціями. Тому прошу Ужгородську міську владу діяти у відповідності до законодавства та рішень міськради, а не шукати різні зачіпки, щоб не виконати розпорядження голови ОДА. Закликаю також Мукачівську міськраду на наступній сесії прийняти принципове рішення про визнання Росії країною-агресором.
Нагадаємо, що 11 березня цього року голова ОДА Г.Москаль своїм розпорядженням рекомендував міським головам Ужгорода та Мукачева демонтувати з вивісок «Сбербанк России» назву країни-агресора, залишивши слово «Сбербанк».

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *