Генерал Чепак залякує закарпатських митників (ДОКУМЕНТ)

чепакГенерал-майор міліції Віктор Чепак вирішив залякати працівників Чопської митниці Міндоходів задля вирішення особистих бізнесових проблем. Про це виданню “Трибуну” стало відомо з документу за підписом заступника-начальника начальником Управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Чопської митниці Міндоходів Ю.В. Федорчука.

У телефонній розмові Чепак звинуватив останнього у перешкоджанні оформленню товару “волоські горіхи” на адресу грецької фірми “S.TZANIDIS.S.A.”, митник відповів, що діє у відповідності до норм чинного законодавства і також надав таку інформацію  представникам експортера ТОВ “НАТСІ”.

Після цього Віктор Чепак пообіцяв вжити до представників митниці заходів фізичного впливу зі сторони організації самооборона Закарпатської області, яку він очолює.

Виданню “Трибуна” вдалося встановити, що кум Балоги генерал Чепак “прибив” увесь горіховий бізнес на Закарпатті, всі операції по експорту цього продукту здійснює тільки підлегла йому структура ТОВ “НАТСІ”, вартість вантажівки горіхів складає кількасот тисяч доларів. Алей цього виявилося замало зажерливому міліціянту, він хоче заробляти ще й на мінімізації податкових та митних платежів.

photo1photo2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Генерал Чепак залякує закарпатських митників (ДОКУМЕНТ)

 • 21.10.2014 at 14:53
  Permalink

  ПРИ ЦЫЙ ТВАРЫ В м.МУКАЧЕВО БУЛИ САМО БЫЛЬШЫ ЗЛОЧИНИ!!!

  Reply
 • 21.10.2014 at 22:45
  Permalink

  А цей кум Балогівський думає, що він фурт буде начальником міліції. його корупційний бізнес майже терпить фіаско. Прийшв на пса мороз!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *