“Ганьбі” закарпатської прокуратури доручили перевіряти громадськість

кайлоПеревіряти представників громадськості Закарпаття доручили найбільш скандальним прокурорам області, на совісті яких лежать кров невинно вбитих та інші тяжкі злочини.

На п’ятницю виконуючий обов’язки прокурора області Іван Кайло запланував провести координаційну нараду керівників правоохоронних органів області з єдиним питанням порядку денного – « Про активізацію діяльності правоохоронних органів щодо попередження та припинення фактів самоуправства і самосуду ».

Провести нараду , як стало відомо з джерел у прокуратурі , вирішили після активних дій « Правого сектору» в області – їхніх вимог у хибності призначення на посаду першого заступника людини , який у громади не викликає жодної довіри – Івана Кайла , а також блокування приміщення обласного адмінсуду , де активісти вимагали від голови суду Олександра Шешеня написати заяву на звільнення.

Безпосереднім виконавцем розпорядження  вказаний  ще один прокурор, який постіно знаходиться у епіцентрі різноманітних скандалів В’ячеслав Конар, прізвище та номер телефона якого значиться на документі.конар1

Ці панове роками  ганьблять звання українського прокурора ї їм не місце в правоохоронних органах, якщо це не ясно їхньому керівництву то народ має повне право не лише люструвати їх, а й вживати до них заходи примусу по усуненню їх від займаних посад.

 

кайлоЧитайте ще: Громадськість шокована призначеннями в Закарпатській прокуратурі

Індульгенція для прокурора

uzhgorod.in

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on ““Ганьбі” закарпатської прокуратури доручили перевіряти громадськість

  • 19.03.2014 at 14:36
    Permalink

    Гоніть іх хлопці в шию. Не йдуть то копайте в жопу

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *