Голові Великоберезнянської райради Шукалю загрожує 2 роки ув’язнення (відео)

Закарпатському чиновнику загрожує до двох років позбавлення волі. А все через те, що він забув задекларувати свій борг. Про це йдеться у матеріалі “Подробиць” телеканалу “Інтер”.

Ще будучи бізнесменом, Ярослав Шукаль заборгував близько півмільйона гривень за втрату товару, але ставши главою Великоберезнянського району. Гроші не повернув. Всі подробиці цієї історії знає Марина Коваль.

Це декларація голови Великоберезнянського райради за 2016 рік. У ній Ярослав Шукаль вказав будинок площею сто двадцять квадратів, кілька земельних ділянок і вантажних автомобілів і річну зарплату – майже 84 тисячі гривень. Але ось про борг в півмільйона гривень – ні слова. Місцеві активісти обурились – як голова райради балотувався в 2015 році і при цьому приховав величезні фінансові зобов’язання.

“Йому треба  борг вертати, у нас є підозрі, что ВІН розкрадає кошти  ВІН, виявляється, вже не бізнесмен, тому шо ВІН Пішов на посаду, ВІН має зарплату якусь, Йому треба 80 років працювати чи скільки – ми рахувать, щоб по 500 гривень вернути “, – говорить Владислав Пугінський, голава Спілки учасників АТО Великоберезнянського району.

З Ярославом Шукалем нам вдалося поспілкуватися по телефону. Він запевняє, що приховувати свої борги не збирався, просто нібито не знав, що їх потрібно декларувати. Пояснює – заборгованість ще з часів, коли був підприємцем, займався перевезеннями товарів. Тоді по дорозі з Чехії до Києва пропав вантаж вартістю близько двадцяти двох тисяч євро. І тепер суд з його зарплати щомісяця стягує по 500 гривень.

Незнання закону від відповідальності не звільняє, кажуть в прокуратурі. Тут за подачу чиновником завідомо неправдивих даних почали кримінальне провадження.

“Голові районної ради повідомлено підозру. Санкція даної статті передбачає покарання  у вигляді штрафу у размере від 2,5 тисяч до 3 тисяч неоподаткованих мінімумів громадян. Або позбавлення Волі на строк до 2 років”, – повідомив Іван Бітлян, начальник слідчого відділу Прокуратури Закарпатської області

Loading...